Pokaż:Wszystko
No i problem rozwiązany. Brawo. !
193 Wyświetlenia
193
Lili
👌🏻👍🏻😘
Zdenka to  rewelacyjna mama, mimo obaw błyskawicznie wręcz  powróciła do gniazda, by ogrzewać  jajka.
192 Wyświetlenia
192
IzaEs
A WERWĘ to na pewno miałby na kakakasku 🤪
😆
powsinoga
😂
SZACUN DLA PANA 🥰🥰za poprawienie gniazda w Dolinie
189 Wyświetleń
189
O, drona chyba słychać..
187 Wyświetleń
187
Nela
I widać
Lizka
Nawt nie chyba, bo teraz widać :)
"Mamusia się zdenerwowała" 🤭
185 Wyświetleń
185
"Nie bój żaby Mariola" 😅
184 Wyświetlenia
184
😂
Może przyjechali dołożyć ściółkę do gniazda
170 Wyświetleń
170
OlaOlszowska
Teraz jakby duchy wyją 😅
Efa
Efa
I muszą najpierw zebrać :)
Efa
Efa
No jakaś akcja jest
Wieslawa42
oby , bo wyrażnie ktoś włazi na drzewo
monikam54
Kurde ale z dzieckiem ? No bez jaj...
Nela
Możliwe, nie wszyscy mają opiekę dla dziecka dostępną 24h
Amika
Tam słychać było kobietę, więc dziecko chyba ma opiekę
W Baryczy słychać ludzi z krzyczącym dzieckiem. A Zdenka się denerwuje i krzyczy....🙁
157 Wyświetleń
157
Zdenka wystraszona wyskoczyła z krzykiem z gniazda !
😡
154 Wyświetlenia
154
Efa
Efa
Teraz w gnieździe, ale jajek nie grzeje, zdenerwowana obecnością ludzi
Wieslawa42
co oni tam robią ,  jakieś świsty słychać
18.14 spotkanie z Forestem . Bardzooo krótkie 😁
147 Wyświetleń
147
w dolinie słychać szczekanie psa.
135 Wyświetleń
135
monikam54
Faktycznie jakieś dziecko słychać 😱🤬
Ja jakieś dziecko słyszę co krzyczy tata😤
Wieslawa42
i dzieci.
Dolina Baryczy. Borek wyciągnął dwa jaja z dołka i teraz żadne nie jest w zagłębieniu, tylko pewnie znowu wpadną. 18.14 jest Zdenka.
110 Wyświetleń
110
Tajga w dołku
111 Wyświetleń
111
Juz tylko jedno jajko w dołku pomiędzy listwami, ale ściółka się zsuwa, więc jest nadzieja, na wydostanie tego jajka przez sokoły. https://zapodaj.net/images/57a9fe766146b.jpg
108 Wyświetleń
108
monikam54
Ufff👏
Wczoraj dwa jaja utknęły w szczelinie w gnieździe, a teraz utknęły trzy jaja.
Zdanka zrezygnowała z wykluwania się części jaj, a Borek próbował je wydostać.
Obawiam się, że w tym roku w tym gnieździe może być tylko jeden lub dwa ptaki poza gniazdem. Jaka szkoda!
😢
115 Wyświetleń
115
Lili
🤔
Inspe
Ta szpara to jest centralnie środek konstrukcji gniazda. Nawet nie chcę myśleć, co może się przytrafić, gdyby jednak wszystkie pisklęta wykluły się i jak jajka też utknęły w tej niecce.
To okropne!
niza
Na ostatnim filmiku na forum wyglądało, że udało się jedno wydobyć z tej szpary.
Wieslawa42
też mam takie wrażenie, nie odpuściła by tak łatwo, tym bardzie , ze obserwwałam ja i Borka jak zawzięcie próbowali je wyciagnąc . Potem juz nie widziałam.
Więcej