Pokaż:Wszystko
MK
Niepotrzebna reakcja człowieka w naturę , być może że nie cztery a dwa , jeden ,  pisklaki by się wykluły , a tu jak zwykłe pomoc nie w porę , inspekcję gniazd które są obserwowane trzeba było przeprowadzić na długo przed lęgiem.  Są dziesiątki dzikich gniazd,  gdzie podejrzewam że takie rzeczy się dzieją.
162 Wyświetlenia
162
nie wyklułyby się
Inspe
Dziękuję za Twój głos.
Niestety sokoły nie wróciły.
😢
261 Wyświetleń
261
Lili
😪
Coś musiało je mocno przegonić chyba
😢
niza
😥
monikam54
Smutny widok 🥺Zaglądam co jakiś czas z nadzieją że może jednak. Wiadomo ,że z tych jajek nic nie będzie już , ale gdyby powróciły i je zaakceptowały to można by myśleć później o waciku dla nich 🥺
OlaOlszowska
To aż dziwne, żeby przez tyle czasu żaden nie przyleciał do gniazda
IzaEs
😢
272 Wyświetlenia
272
Lili
😪
Tajga się mości w gnieździe. Co zaglądam to leży 😁
😢
266 Wyświetleń
266
😭😭
252 Wyświetlenia
252
I po lęgu :c ogromna strata!!!!! :
A nie można było te jaja natychmiast zabrać do ogrzewania a podłożyć sztuczne i obserwować czy wrócą stare sokoły? Jeśliby wróciły to wtedy dokonać ponownej podmiany. Może dałoby się uratować lęg. Ech.
283 Wyświetlenia
283
monikam54
Już chyba z tego nic nie będzie. Sokoły się nie pokazują chyba musiały się porządnie wystraszyć😞
kolorowadama3
Też myślałam, że podłożą sztuczne a tamte zabiorą do inkubatora. Potem jakby się coś z nich wykluło można było podmienić jak Wrotce w zeszłym roku. A jakby się nie wykluły to podrzucić adopciaki.
Inspe
No, ja też nie tego zrozumieć, Ech
Nadleśnictwo Barlinek ratowało dzisiaj rano. Jest informacja ze strony FB 
https://www.facebook.com/share/p/18oeLqWwvd/
298 Wyświetleń
298
Na FB Nadleśnictwa Barlinek są już informacje o gnieździe i jajach...
269 Wyświetleń
269
Myślę że jajka nie będą się już nadawały
249 Wyświetleń
249
Barlinek- 14.10. 3 jajka a gdzie 4? bez opieki.
246 Wyświetleń
246
WarKotka
Udało się uratować trzy. Teraz tylko czekać, czy sokoły podejmą się dalszej opieki
Jest obraz z Barlinka - 3 jajka na poprawionym gnieździe.
240 Wyświetleń
240
Podobno już po akcji, a my nadal nic nie wiemy.
Podglądu jak nie było tak nie ma...
234 Wyświetlenia
234
Lili
Trzymajmy kciuki  🤞🏻Czekajmy na przylot sokołów💞
Inspe
14:18 weszłam do Barlinka. Widzę, że platforma gniazdowania sokołów naprawiona. Na środku 3 jajka, ale nie są to jajka sokoła. To są jajka podkładowe.  
Sądzę, że to co ocalało  zabrali do inkubatora. Ratują jak mogą. To było zdarzenie nagłe i niespodziewane. Jeżeli zarodki przeżyją  i ile dowiemy się. Wierzę w to.
jest już oficjalna informacja na stronie Nadleśnictwa- te trzy to prawdziwe jajka, które ocalały, teraz pozostaje czekać na Xenię i ... czy nie uległy wyziębieniu....
Inspe
Dziękuję za info. BARDZO DZIĘKUJEMY DRUŻYNIE RATOWNICZEJ
Gawi
Kamera i przekaz jest Nadl. Barlinek, więc.....
przykre to ,że informacji brak...
10:16 Tajga w gnieździe
255 Wyświetleń
255
Wieslawa42
Juz tak od jakiegoś czasu siedzi, moze coś ....
Iwona65
Ona zniesie tak samo jak Skierek siądzie na jajka
Czekamy i trzymamy kciuki!🤞🤞🤞🤞🤞
256 Wyświetleń
256
Maja5
Tajga w gnieździe😉
Na noc wyłączyli podgląd i nie działa do tej pory. Uważam, że to nie fer w przypadku zaistniałej sytuacji.
281 Wyświetleń
281
Ja dalej nie mam podglądu na gniazdo w Barlinku. Ktoś coś wie może ?
Inspe
Kamery są własnością Nadleśnictwa Barlinek. Żeby tylko nas  poinformowali zgodnie z zasadami,  będzie dobrze.
monikam54
Szkoda specjalnie podgląd włączyłam , żeby zobaczyć czy już będzie ta akcja czy jeszcze nie.. 🫤
WarKotka
a juz myślałam, że u mnie coś nie działa, że podglądu nie ma
Więcej