Chwilę temu była zmiana. Gdynek z prezentem przyszedł, ona dłużej się nie opierała😅Nie zrobiłam screena, a przez chwilę wydawało mi się, że ten podarek ma ogon jak przykładowo mysz 😶
Aaaa. Jaśnie pan chyba to lubi, bo się dopraszał o powtórkę o 17. Może dama walczyła w przestworzach? Jeśli w Zgierzu jest samica to możemy mieć takie akcje częściej.
Odległość 5km to trochę mało, tym bardziej, że będąc pod kominem w Zgierzu widzę kominy EC 3. Ciekawe czy byłaby możliwość przebywania pary w Zgierzu bez ciągłego wchodzenia sobie w drogę z Gdynkiem i Afrodytą