Pokaż:Wszystko
Późna wieczorna zmiana. W Łodzi ciągle mają intruza.
71 Wyświetleń
71
Jest nasza zguba 🥰
70 Wyświetleń
70
Gdynek o tej porze zawsze już był na zmianie
75 Wyświetleń
75
monikam54
Oj tam Gdynek nie ogarnął jeszcze, że czas zmieniony 🤣
😆
Antonówka
Punkt 9:00 zguba dotarła.
Daszka
Hmmm. Zdarzyło się chyba w zeszłym tygodniu, że przyleciał tuż przed 8, ale faktycznie...
Iwona65
Przed 7 już zawsze ostatnio był. Koło 9.10h już czasami go zmieniała powrotnie Afrodyta
Afrodyta przyleciała. Gdynek leży i negocjuje.
49 Wyświetleń
49
Zdenerwowana Afrodyta wyleciała z budki i zostawiła jajka. Pojawił się intruz?
42 Wyświetlenia
42
2010
Gdynek zaopiekował się jajkami
Zmiana. Afrodyta zasiadła.  Szybko i bez gadania.
45 Wyświetleń
45
Iwona65
Gdynek spróbowałby z nią dyskutować 😂
😂
Afrodyta za Gdynka. A on już prawie zdążył przeprowadzić jajka do swojego dołka ;)
41 Wyświetleń
41
Chwilę temu była zmiana. Gdynek z prezentem przyszedł, ona dłużej się nie opierała😅Nie zrobiłam screena, a przez chwilę wydawało mi się, że ten podarek ma ogon jak przykładowo mysz 😶
45 Wyświetleń
45
Gdynek negocjuje zmianę na jajkach.
46 Wyświetleń
46
Antonówka
może Afrodyta na łapówkę czekała 😆
Iwona65
Nie udało się
I odleciał 🙈
Przeurocza scenka! 😍
8:18 już Afrodyta na jajeczkach 🥰
42 Wyświetlenia
42
Arau
po 10 nadal siedzi. A jajka przewędrowały już prawie do drugiego dołka :D
Gdynek na zmianie 🥰
42 Wyświetlenia
42
Gdynek na jajeczkach 🥰
55 Wyświetleń
55
Gdynek na przedwieczornej zmianie. Polecał się także około 17, ale wtedy Afrodyta go odprawiła.
50 Wyświetleń
50
Citro
Przybyła Afrodyta na nocną zmianę, Siedząc na barierce, czekając na zejście Gdynka z jaj,  ciągle się rozglądała.
Gdynek poleciał jajka same
50 Wyświetleń
50
Antonówka
i już wrócił
Iwona65
Niech jej kradnie później żarcie ile wlezie
Iwona65
Ale dała mu dzisiaj popalić
Citro
Co się dziś działo?
Iwona65
Nic nie było widać, ani słychać. Tylko jaśnie pani  zmieniła Gdynka dopiero o 13. Od rana siedział
Citro
Aaaa.  Jaśnie pan chyba to lubi, bo się dopraszał o powtórkę o 17. Może dama walczyła w przestworzach? Jeśli w Zgierzu jest samica to możemy mieć takie akcje częściej.
Iwona65
Na pewno to lubi bo jest sumienny, ale był zwyczajnie głodny już
2010
Odległość 5km to trochę mało, tym bardziej, że będąc pod kominem w Zgierzu widzę kominy EC 3. Ciekawe czy byłaby możliwość  przebywania pary w Zgierzu bez ciągłego wchodzenia sobie w drogę z Gdynkiem i Afrodytą
Iwona65
5km to podobno minimum , ale właśnie jest to możliwe
Gdynek woła Afrodytę, operator kamerek uczestniczy w poszukiwaniach (kam. 1) 😁
47 Wyświetleń
47
Antonówka
Dziś mocno rozgadany od rana był. Nie doczekał się zmiany i 10:41 zszedł z jajek 😐
Więcej