Pokaż:Wszystko
Maximus19788 proszę przeczytaj, reakcja na Twój wpis była, ktoś go skopiował na fb.
https://zapodaj.net/plik-63pDcqaaJM
122 Wyświetlenia
122
Olu, ja również dziękuję  Nie używam żadnych komunikatorów, jedynym moim forum społecznościowym jest "Sokół". Dziękuję jeszcze raz za dobrą informację, Stowarzyszeniu dziękuję za reakcję 🥰🥰😍
Kluje się 3ci pisklak u Zdenki
172 Wyświetlenia
172
58basik
To chyba jajko wciśnięte w skorupkę po kluciu.
IzaEs
Trzymajcie się kochane maluszki 🥰
są już dwa maluszki - cuuuudnie:)
147 Wyświetleń
147
Chyba jest drugi maluch.
163 Wyświetlenia
163
Nela
100% jest,przed chwilą pokazała ładnie
Efa
Efa
Też mi się wydawało tak 10min temu
Tak, jest drugi.
Nela
Chyba tak 😊
W tym gnieździe jest tak miękko, że Zdenka malucha zaraz zagniecie. Na chwileczkę go zostawiła, a po nim mnóstwo mrówek chodzi!
Oj chyba będzie tu tragedia.
137 Wyświetleń
137
IzaEs
😢
😪😪😪
Bielik odwiedził klatkę w Zamrzenicy. https://youtu.be/3RAsSJa105w
141 Wyświetleń
141
Heh, mam nadzieję, że "przymiarka" się nie udała i już stracił zainteresowanie klatką 🤔
niza
To chyba młody, zeszłoroczny.
Iwona65
Starszy. Mniej niż 4 . 2 albo 3 lata
jur
jur
Skorupka wyrzucona
153 Wyświetlenia
153
Jest maluch w dolinie!
145 Wyświetleń
145
🤗
monikam54
Super , Zdenka pokazała pół skorupki 😁
Daszka
Dokładnie tyle widziałam😁.
🤗🤗🤗
Forest na obręczy gniazda ...szkoda , że takie geny nie są przekazywane dalej .🙁
115 Wyświetleń
115
Borek przyniósł poczęstunek Zdence. Wciąż nie ma malucha, ale jajko po lewej wygląda jakby już za chwilę, za momencik. A mrówki biegają jak wściekłe
https://zapodaj.net/plik-ZkXh82Bj8w
105 Wyświetleń
105
Widziałem, że Baryczy miał jajko, które zdawało się, jakby spadło na dno.
W ciągu ostatnich dwóch dni widziałem, że Zdanka zawsze stara się najpierw trochę podnieść jaja, gdy zaczyna się wykluwać jaja, czy to dlatego, że trociny są bardziej miękkie, a jaja toną?
174 Wyświetlenia
174
Zdanka wróciła z jedzeniem i wyglądało na to, że próbuje nakarmić jaja - być może wyczuła wychodzącego z jaj sokoła wędrownego
11:55 saw four eggs.
10, dalej 4 jaja, całe z tego co widać, ale nieco toną w wiórach.
176 Wyświetleń
176
MalaMonia
Chyba jedno już pęknięte, będzie wacik
Zdenka pokazała jajka, żadnego z maluchów jeszcze nie ma
167 Wyświetleń
167
Nareszcie słychać maluchy, ciokają na dwa głosy. Ciekawe ile będzie rano, 2, 3 a może od razu cala czwórka? W tle słabo słychać sowę, może to być uszatka albo puchacz.
200 Wyświetleń
200
Rano nie widać jeszcze piskląt. 3 jaja na pewno, czwarte raczej też.
Oliwia
Zdenke coś gryzło w nogę, jak się podniosła to na pewno 3 jajka były jeszcze
O 23.15 wszystkie jaja jeszcze całe
Prawie na pewno puchacz. Dobrze że daleko.
Iwona65
Tylko nie puchacz. Nawet daleko
Zdenka tak zawzięcie roluje jajka, że zaraz znowu znajdą się na samym dnie gniazda 🙈
169 Wyświetleń
169
Lili
🤭
Daszka
No tak szejkuje, że zaraz bezę ubije😅.
Więcej