Iwona65 na forum napisała: "Hiacynta Bukiet vel Afrodyta" hehehe, faktycznie! Afrodyta to jest sokola Hiacynta. Co za trafne porównanie 😅 Bardzo mnie to rozbawiło 🤣😂
Nie wiem, czy na miejscu Afrodyty nie obraziłabym się za takie porównanie😉. A nawiązując do postu Iwony65 i tego, że musi mieć na wszystko oko (Afrodyta, nie Iwona), to czy ona w ogóle sypia (Afrodyta, nie Iwona)? Co robię sobie wieczorne przeglądy gniazd, to jedna śpi z głową pod skrzydłem, druga z dziobem w żwirku, jeszcze inna słodziakuje na boczku, a tej zawsze latarki się świecą🙃.