Pokaż:Wszystko
Jajka bez opieki, a ktoś szaleje po niebie między kominami (8:00)
52 Wyświetlenia
52
Gdynek bardzo wcześnie przyleciał dzisiaj na zmianę
58 Wyświetleń
58
Gdynek jajka grzeje .
63 Wyświetlenia
63
elas59
17:29 Gdynek opuścił jajka. po minucie przyleciała Afrodyta i okryła jajka
Łódź wróciła. Afrodyta na miejscu 😃
73 Wyświetlenia
73
18:53 nadal brak podgladu:(
69 Wyświetleń
69
Gdynek na Swojej zmianie
59 Wyświetleń
59
elas59
Parę minut przed dwunastą czarny kręciołek - podglądu brak .
kolorowadama3
15:00 nadal brak
Afrodyta  jajka rolowała i Gdynka wołała , a kamerka też Go szukała i nie znalazła więc do pozycji wyjściowej wróciła
51 Wyświetleń
51
Afrodyta na jajkach ❤️🌞
51 Wyświetleń
51
W tej chwili jajka same bez opieki - Gdynek się ulotnił
68 Wyświetleń
68
elas59
Afrodyta przyleciała na zmianę i już jajka ogrzewane .
Citro
Budka jest pod czujnym wzrokiem rodzica.
Parę minut po 13 jak zaglądałem to jajka ogrzewał Gdynek
Przed południem na jajkach siedziała Afrodyta
62 Wyświetlenia
62
2010
Zmiana była pomiędzy 12.00 a 12.15. Na chwilę odszedłem od ekranu, a kiedy wróciłem to Gdynek już siedział
Czy był dziś Gdynek na zmianie?
45 Wyświetleń
45
Była zmiana, Gdynek na jajkach 😊
Antonówka
6:30 widziałam Gdynka :)
Citro
Uff, dzięki
Daszka
Kurczę, mi się wydaje, że jak się obudziłam koło 8, to siedział Gdynek, ale patrzyłam na telefonie i jeszcze zaspana, więc teraz już nie jestem pewna.
Spoglądam od 8, nie widziałam go 😕
17:56 Gdynek nadal na zmianie 🥰
62 Wyświetlenia
62
Maja5
BIAŁE COŚ NA JAJKU😀
Citro
Wróciła Afrodyta
Afrodyta na zmianie. Gdynek szaleje z radości po cały niebie.
53 Wyświetlenia
53
Citro
Afrodyta wystrzeliła. Gdynek zajął się jajami.
Iwona65 na forum napisała: "Hiacynta Bukiet vel Afrodyta" hehehe, faktycznie! Afrodyta to jest sokola Hiacynta. Co za trafne porównanie 😅 Bardzo mnie to rozbawiło 🤣😂
65 Wyświetleń
65
Citro
Mnie bardziej Gdynek kojarzy się z Ryszardem. Afrodyta robiła za Hiacyntę, tylko na samym początku po wykluciu maluchów, góra dwa dni.😏
Daszka
Nie wiem, czy na miejscu Afrodyty nie obraziłabym się za takie porównanie😉. A nawiązując do postu Iwony65 i tego, że musi mieć na wszystko oko (Afrodyta, nie Iwona), to czy ona w ogóle sypia (Afrodyta, nie Iwona)? Co robię sobie wieczorne przeglądy gniazd, to jedna śpi z głową pod skrzydłem, druga z dziobem w żwirku, jeszcze inna słodziakuje na boczku, a tej zawsze latarki się świecą🙃.
127oskarALFA
....było kiedyś tak , że ktoś "Smoczycą " Ją nazwał , ale mogę się mylić .....
Iwona65
Ja. Bo wciągała do ostatniej kości i ostatniego pióra (...) i nawet wola nie miała
Daszka
Ileż czułości w tych Twoich przydomkach naszej słodzinki😄.
Iwona65
W moim wykonaniu oznacza to, że bardzo ją lubię. Bo lukier to tylko na ciastach
Daszka
😆
Gdynek na jajkach już długo siedzi

Kiedy to Afrodyta do domu przyleci   🥰 .
A Gdynek siedzi i ciągle czeka
a Afrodyta z powrotem zwleka .
69 Wyświetleń
69
Wieslawa42
była podmianka na jajkach?
Antonówka
Aktualnie siedzi Afrodyta
Więcej