U Zdenki było śniadanie jakieś 20 minut temu, nie miałam jak napisać. Wciąż widać 3 maluchy, jajka nie było widać w ogóle (albo 4 malucha), gdzieś nurkowało w morzu zrębków. Wesołych Świąt🐣.
W Barlinku wszystkie jajka wpadły w dziurę w gnieździe. Po akcji ratunkowej, w której wyciągnięto 3 jajka i naprawiono gniazdo, sokoły niestety nie wróciły do gniazda.
Rzeczywiście bardzo dużo tych mrówek, będą dokuczały małym( niekiedy dorosłe ptaki korzystają z pomocy mrówek- pozbywając się swoich insektów, ale zobaczymy).