Pokaż:Wszystko
Czy maluchy nie mają tego co rok temu było na Żeraniu? Takie czarne pod skrzydłami
167 Wyświetleń
167
AA to samo forum do dwóch gniazd
do trzech :)
Kiedy tutaj wchodzę nigdy nie ma dorosłych. Mam pecha, czy to opuszczone gniazdo ?
kolorowadama3
Tu są nadrzewne gniazda leśne, czyli Dolina Baryczy, Trzebież i Barlinek. O przykrej sytuacji jaka miała miejsce w Barlinku można przeczytać na forum. Finał jest taki że nie ma ani lęgu ani rodziców.
Karmienie w dolinie, dzieci mało zainteresowane jedzeniem
157 Wyświetleń
157
167 Wyświetleń
167
Być może to skutek kazirodztwa. Wcześniej, w pierwszym swoim łęgu miała 4 młode jeśli dobrze pamiętam.
W Barlinku padał grad, chyba jedno jajko oberwało...
😢
145 Wyświetleń
145
Niestety, te trzy jaja skazane na stracenie od jakiegoś czasu 😔
kolorowadama3
Ja to wiem 😉  Napisałam tylko że jedno dostało gradem, żeby ktoś kto wchodzi tu od wielkiego dzwonu nie napisał za chwilę że jest pip. Swoją drogą dziwi mnie że jeszcze żadne kawki czy sroki nie dobrały się do tych jajek 🤔
Borek przyleciał z nietoperzem, zamachał Zdence przed dziobem, Zdenka poleciała za nim i za chwilę wróciła z pustym szponem.
143 Wyświetlenia
143
Ciuciek
W lesie o tej porze batmany często są na talerzu, Perun w drugim gnieździe w Żmigrodzie też już przytargał jednego, który się uwiecznił na fotopułapce.
Daszka
I znowu Borek przyleciał z łupem, zamachał nim i odleciał.
W Trzebieży ktoś się w dołku mości 🤔😀
144 Wyświetlenia
144
monikam54
Chyba Tajga jak dobrze widzę 😀
Co jest ze skrzydłem jednego z maluchów? Mam nadzieję że tylko brudne, ale popatrzcie proszę.
132 Wyświetlenia
132
Alarm w Dolinie. Drą się oba sokoły: jedno tenorem, drugie altem.
122 Wyświetlenia
122
Iwona65
Też nasłuchiwałam, długo to odpędzanie trwało
Marlena72
Zdenka wróciła do gniazda
Zdenka odsłoniła na chwilę jajko, nie widać pipa. Chyba nic już z tego nie będzie...
112 Wyświetleń
112
W dolinie karmienie😊
114 Wyświetleń
114
Ciuciek, co tam u Bory i Peruna? Są kolejne pisklęta? 😀
100 Wyświetleń
100
Lili
😉🙃🤭
Czy nadal możliwe jest wyklucie się czwartego jaja?
93 Wyświetlenia
93
elik
nie sądzę
Wygląda na to, że dziś przy ptasim gnieździe jest zagrożenie, Zdanka wyleciała dwa razy, wróciła kilka minut później, a rano zjadła cztery posiłki:
05:35/06:38/09:40/10:34 (nie jestem pewien, tak się złożyło, że internet nie był wtedy zbyt dobry)
90 Wyświetleń
90
Kolejne karmienie w dolinie, urocze jak spod tak zmokłej mamy wyszły cudownie suche pisklaczki
157 Wyświetleń
157
Karmienie w Dolinie
155 Wyświetleń
155
Więcej