Pokaż:Wszystko
widziałam pip w jednym jajku Afrodyty będzie klucie
49 Wyświetleń
49
Gdynek przyleciał ze skrzydłami (...). Udało mu się wywabić Afrodytę i dobrać do jajek. Usadawia się cwaniak 😈😄
58 Wyświetleń
58
Citro
Krótka to była zmiana
elas59
Właśnie Afrodyta wróciła na kratę, widać tylko czubek głowy u dołu obrazu .
Cz ktoś widział dzisiaj Gdynka na jajkach ? . 
Kilkukrotnie wciągu dnia zaglądałem ,  ale za każdym razem Afrodytę zastałem .
40 Wyświetleń
40
powsinoga
Jakie piękne zdjęcie retro z moimi ulubieńcami😍 bardzo dziękuję 💖
aalina
A tak nasz przystojniak wyglądał 6 lat temu  w czapeczce
https://zapodaj.net/plik-kbzWKIXvjB
Iwona65
Jaka cicha woda
aalina
Był, był taki ładny, że mu fotkę zrobiłam
https://zapodaj.net/plik-PnpchthFw6
Citro
Był. Grzecznie leżał. Swoje zrobił.
Taka sytuacja przed chwilą: Afrodyta nad jajkami. Niby piórka czyści ale co chwila staje nieruchomo patrząc na jajka. Jakby nasłuchuje 🤔
56 Wyświetleń
56
Gdynek na zmianie. Znów pogawędka. Można prosić o oddalenie kam1? Tak by było widać barierkę. Czasami nie wiadomo z kim kwoka (płci dowolnej) tak nawija. Ktoś próbował nasłuchiwać dźwięków z jaj?
59 Wyświetleń
59
Citro
Ale numer, ledwo co napisałam a kamera oddalona. Świetnie, ale nie będę poprawiać wpisu głównego.
Przed chwilą nastąpiła zmiana Gdynek zamienił się z Afrodytą
68 Wyświetleń
68
To kiedy pierwszy maluszek będzie ? piątek, sobota ...
66 Wyświetleń
66
Daszka
Ja stawiam, że się zsynchronizują i w obu gniazdach klucie zacznie się w sobotę😎.
Iwona65
To chyba najbardziej wyczekiwane gniazdo w tym roku dla mnie. No może jeszcze Reda.
aalina
A właściwie to i tu i tu bo różnica  zniesienia ostatniego jajka to dwa dni
Citro
Hihi, dlatego pytałam 😄
niza
W EC4 termin jest na 25 kwietnia a na EC3 na 27 kwietnia.
aalina
EC3
Citro
Stawiam na weekend 😆. Afrodyta dziwnie na jajka patrzy (tak od 2 dni), jakby coś słyszała, dziś trochę gadała patrząc na nie, ale może coś z Gdynkiem ustalała.
Citro
Kiedy i gdzie? EC3 czy EC4 😁?
W Zgierzu bez zmian, jeden widoczny sokół. Dzisiaj był bardzo aktywny i pięknie krążył wokół komina. Później usiadł na najniższej galerii komina, czym bardzo mnie zaskoczył, bo zawsze siadał na środkowej. Niestety ochrona definitywnie zakazała dalszej obserwacji :(
60 Wyświetleń
60
Citro
Obserwowałeś przez lornetkę? Czy tak po prostu nadgorliwi?
2010
Przez lornetkę, mogło to wyglądać dosyć dziwnie, bo jednak nie każdy stoi przez dłuższy czas pod kominem z lornetką, ale nie robiłem zdjęć (Była zaaktualizowana tabliczka z zakazem)
Gdynek opuścił budkę. Już jest Afrodyta.
51 Wyświetleń
51
Gdynek na jajkach. Gorąco jest i ma szybki oddech i dziób otwarty.
https://zapodaj.net/plik-FOpP5dCj2d
44 Wyświetlenia
44
Tan pip jest od tygodnia,to musi być coś na jajku
41 Wyświetleń
41
Maja5
ja myśle, że wykluje się jutro na Wielkanoc.
Maja5
dokładnie
13:32 Afrodyta odsłoniła na chwilę jajka i oczom nie wierzę... Czy to możliwe żeby na 1 jajku był już pip??? Widziałam tylko przez sekundę, nie zdążyłam zrobić screena. Nie za szybko? Nie odnotowalam kiedy zaczęła wysiadywać... Chyba że jest brudne a ja tu dywaguję niepotrzebnie 🫣
42 Wyświetlenia
42
Citro
To zapewne jakiś brud, na jednym z jaj była biała plama. Klucie w przyszły weekend :)
kolorowadama3
No właśnie białą plamę widziałam, no tak mi coś za wcześnie było dlatego się zdziwiłam
Afrodyta na jajkach 🌞❤️
43 Wyświetlenia
43
16,55    Zmiana.Gdynek przyniósł prezent Afrodycie i odleciał,po 3min  przyleciał i zasiadł do inkubacji
36 Wyświetleń
36
Gdynek
 na jajkach
42 Wyświetlenia
42
Więcej