Święta były dla wszystkich ,nikt nie siedzi 24 na dobę i nie uzupełnia ,jak jest jakieś opóźnienie ze wstawieniem do metryczki ,to żaden problem ,i tak zostanie zaktualizowana.
Lubię jak Zdenka karmi. Z jakimś takim spokojem i uważnością😊. Mam wrażenie, że w przeciwieństwie do niektórych gniazd, ona naprawdę widzi te swoje maluchy😁.
Ja jestem pewna, że Velio widzi na pewno. Potrafi tę gromadkę obejść dookoła i sprawdzić czy któreś jeszcze dzioby otwiera i dopycha. Jak Maltanka da mu na to czas.