Pokaż:Wszystko
w dwóch kolejnych jajkach pip
60 Wyświetleń
60
59 Wyświetleń
59
A Gdynek to się w ogóle pojawił dzisiaj?
68 Wyświetleń
68
Iwona65
Wpadał na ten rant przy podeście na sekundy, 2x widziałam  ale był jeszcze chyba sądząc po reakcji położnicy 😉
Citro
Może wpadnie na to, że trzeba z wałówką przylecieć. Wtedy zobaczymy resztę jaj.
Daszka
Ufff. To teraz naprawdę mogę się cieszyć z maleństwa🙂.
Citro
Maluch już suchy, gotowy do prezentacji a Gdynka wcięło. Ooooo właśnie była prezentacja. tzn zaprezentowała malucha nam, Gdynka brak
elas59
Od 8:30 nie było Gdynka ,  a wcześniej to nie wiem
Od 7 z kawalkiem go nie bylo. Kolo 9 zapiszczała, więc może podleciał na chwilę gdzieś w okolice budki
Citro
Miałam o to samo zapytać. Co z Gdynkiem? Afrodyta siedzi w budce chyba od wczoraj, czy może miała zmianę wczesnym rankiem?
Daszka
Może był i go nie wpuściła, bo czuła klucie🤔.
A ta też, jajka składała prawie znienacka, a teraz już dzieci uczy partyzantki, bo klucie też takie. Nagle skorupka, ale pisklaka dobrze nie pokazała już dłuższy czas.
65 Wyświetleń
65
Gratulacje dla Afrodyty i Gdynka i Łodzi z Gdyni 🥰🥳 powiększa się gromadka wnuków Bosmana🤗🤗🤗🤗🤗
65 Wyświetleń
65
niza
Przyłączam się do gratulacji 💗
Citro
Afrodyta przysypia, pokazała coś więcej? Gdynek był?
elas59
Brawo Afrodyta- Brawo Gdynek oraz Maluszek  😍
07:06 Afrodyta prezentuje tylko odrobinkę pierwszego łodzianina🐥
https://youtu.be/mg3VSF5U5Pc?si=qogpdY8KArOItBr_
64 Wyświetlenia
64
Afrodyta skubie połowę skorupki. Maluszka narazie nie pokazała, ale pierwszy łodzianin już jest.😁
63 Wyświetlenia
63
buber
buber
Podniosła się na sekundę i mamy kawałek malucha.
05:29 Troszkę pomocy nie zaszkodzi😉
https://youtu.be/gh4gJDteTNY?si=ldQCdYyZwx50TpG3
60 Wyświetleń
60
57 Wyświetleń
57
19.55 Afrodyta wróciła z wychodnego. Stan jajek następujący: https://zapodaj.net/plik-UZmh7pZmiY
77 Wyświetleń
77
Citro
Gdynek się popisał wieczorową porą.
buber
To wygląda jak pip, prawie.
Citro
Pip się powiększył.
Przyleciał Gdynek i wysępił zmianę. Na jajkach oznak klucia nie widać w tej pozycji jak leżały
57 Wyświetleń
57
elas59
Właśni minęła trzecia godzina a Afrodyty nadal tu nie ma .Gdynek dzielnie na jajeczkach siedzi i rozmawia z nimi .
Varso
56 Wyświetleń
56
Nie można zrobić budki dla Bardzo?
53 Wyświetlenia
53
Jest pip w jaju z plamką. To jajo jest zwodnicze, ma białe kółeczko i dziwne białe kreski, ale jest i pip.  Polecam filmik z FB Stowarzyszenia, ten o Varso z 12.33
59 Wyświetleń
59
Daszka
Antonówka niżej na boksiku wrzuciła link do tego filmiku. No Varso dzisiaj wygrał internety zdecydowanie😁.
Citro
Warto powtórzyć, bo filmik wymiata, a może jestem po prostu okrutna 😈
Daszka
😂
Daszka
Mam nadzieję, że te filmiki z tą najdzielniejszą z dzielnych parą z EC4 pojawią się na forum, żeby nie zaginęły w fejsbukowych odmętach.
Kos
Kos
Wstawione 😏
Daszka
💚
Gdynek znów w budce i powtórka sępienia o zmianę 😆
55 Wyświetleń
55
Daszka
Nie dał rady swojej damie. Za twarda jest😁.
Daszka
Afrodyta patrzy na niego, jakby go pierwszy raz na oczy widziała😅
Iwona65
😂
2010
Gdynek odleciał, negocjacje nie zadziałały
Więcej