Pokaż:Wszystko
Gdynek z maluszkami
52 Wyświetlenia
52
Gdynek karmi. Tak na niego psioczyliśmy, a ten codziennie z jedzeniem wpada 😁
63 Wyświetlenia
63
Iwona65
Przepraszam bardzo. Rabuś poza sezonem to i trochę owszem. Ale zawsze uważałam, że jeśli chodzi o sezon lęgowy to nic mu nie można zarzucić. Już pomijam fakt jak szybko ten sezon chciał zacząć 😄
Citro
Wyrobił się chłopak. On miał potencjał od początku tylko brakowało mu cierpliwości. Z jedzeniem to chyba w tym roku sokoły nie mają problemów
Kos
Kos
Od godz.11.04 maluch na EC4 samotny w skrzynce .
Oj źle to wygląda 🐥🥺
70 Wyświetleń
70
Kos
Kos
Samica wróciła o godz.13.27 ,maluszek jeszcze się ruszał.
monikam54
Jak wygląda teraz sytuacja ?
Daszka
Teraz o 15.45 widziałam któregoś z rodziców przylatującego do skrzynki, wydaje mi się, że z czymś w szponie, ale nie jestem pewna, to już Kos, albo ktoś z dostępem musi zweryfikować. W każdym razie prosimy o wieści.
Kos
Kos
To była samica .
Wróciła z resztkami i karmiła maluszka.
Maluch wykluł się 27 ,tak jak ostatni maluch w Ino  różnica między nimi jest ogromna 🙁
Daszka
Ech, no miejmy nadzieję, że się jednak ogarną i maluszek przetrwa😕.
monikam54
Dzięki za info
Daszka
Niedobrze😟. Może jakiś intruz? Czy tak nie ogarniają wciąż?
monikam54
Oj chyba nie ogarniają ciągle 😢
monikam54
O matko... Jak możesz to napisz jak któreś z rodziców wróci 🥺
Daszka
🙏
Iwona65
Dodam, że jedno jajko zostało zjedzone już
Daszka
To akurat chyba dobrze. Po co tam miało leżeć i się marnować i straszyć.
Iwona65
Dobrze, dobrze. To tak informacyjnie
Gdynek przyleciał... z chipsem? Bo inaczej chyba nie można tego posiłku nazwać😅
55 Wyświetleń
55
Daszka
Maciupek obstawiał tyły i nie załapał się na te delicje.
Afrodyta karmi tym co zostało z kolacji. Ładnie stanęła ale zasłoniła nogami łupu.
52 Wyświetlenia
52
Iwona65
I to tak wyeksponowała tę zaobrączkowaną girę,  że .... O matko
Gołąbek na śniadanie, Afrodyta karmi
47 Wyświetleń
47
Na filmiku o 19:12 pisklęta odpoczywające po wcześniejszych posiłkach. 
I dwie kolacyjki. Jako nowicjusz nie wiem jak zamieścić post na forum.
https://youtu.be/X_qu08EY1Es?si=BAzWqREjjcXHpUv9
55 Wyświetleń
55
Iwona65
Wchodzisz w ostatni post>>>  na jego końcu jest prostokąt z napisem działanie>>> rozwijasz go, pokażą się dwie opcje>>>> wybierasz ,,odpowiedz,,  Wtedy otworzy Ci się okno dialogowe do Twojego postu. I opisujesz wtedy swoją obserwację. Masz tam opcję załączniki, proponuję wcześniej przygotować foty do postu, tak żeby nie miały więcej niż 200kb. To tak na pierwszy rzut. Bo skopiowanie linku do filmiku z YT i wstawienie w poście to chyba nie będzie problem , skoro linkujesz je na boksie. Jak coś to pytaj o szczegóły. A z pierwszym postem popróbuj może w strefie testowej. Jest na forum
Dziękuję, post/filmik zamieszczony na forum
Iwona65
Isia gratuluję pierwszego postu, ale..... unikamy zaobrączkowanych łap łupów a tym bardziej uwydatniania tego w opisie. Sekta  tych hodowców narobiła już wiele strat w populacji sokoła i innych ptaków drapieżnych. A są tępi na każdy argument dyskusji
Afrodyta z dokładką
52 Wyświetlenia
52
aalina
To nie jej wina, że jest jedna wewnętrzna kamera a inaczej nie bardzo ma jak stanąć. Po karmieniu przez Gdynka małe jeszcze otwierały swoje dziubki a potem po dokładce od Afrodyty główki im poopadały.
Arau
Nie ma śladu po niezdarnej młódce z zeszłego sezonu. bardzo się poświęca i zazdrośnie chroni czteropak przed naszymi oczami :D W sumie, jak ma czytać, że któreś nie dojadło etc, to może lepiej ;)
Antonówka
😂
Citro
Malutek ładnie karmiony.
Daszka
Nawet uchyla rąbka tajemnicy😉
Daszka
Co to za ptaszek na dokładkę?
elas59
Maluszek dzióbka nadstawia tylko nie widać czy do dzioba posiłek trafia - kolacja ukryta .
Daszka
Trafiało, trafiało😊.
Kolacja i tatuś karmi
47 Wyświetleń
47
Ściśle tajne karmienie 🫣☺️
59 Wyświetleń
59
🤣😂
Citro
W sumie jest moda by nie pokazywać dzieci w internetach. Afrodyta idzie z duchem czasu.
Daszka
😂
Daszka
Jeszcze powinni zablojdować szybkę, żeby z 1 też nic się nie dało dojrzeć. Ale to już za chwilę w sumie😁. Ale jakoś tak mimo, że nie widać, to czuć jakiś spokój, precyzję i brak pośpiechu i chaosu w tym tajniackim karmieniu.
Citro
Jeszcze nie widziałam całej 4 siedzącej na kuperkach.
Waciki same
51 Wyświetleń
51
Citro
Strona wróciła. Gdynek w budce.
Obiad przyleciał na daszek:)
59 Wyświetleń
59
Antonówka
I Gdynek resztki z budki wyniósł 😆
Citro
Mówisz, że to były "resztki" ? 😂
Antonówka
😅
Antonówka
czyli sama żarcie zorganizowała?
Citro
Aha
Fajny kuper Afrodyta, dzięki 😆 
Klasycznie nie widać karmionych wacików 😉
Waciki same, kilka minut temu Gdynek odleciał. Przez chwilę się wszystkie przeciągały, można podziwiać komplet ☺️
48 Wyświetleń
48
Citro
Afrodyta na gigancie. 😁
powsinoga
😂
Arau
Wrócił i stoi nad nimi. Wygląda dość nieszczęśliwie, lubił siedzieć na jajkach, ale wiercipięty to zupełnie inna bajka :D
Oj tak, mam wrażenie, że był szukać Afrodyty, bo chętnie by się zmienił 😃
O! Gdynek sobie przypomniał o ogrzewaniu młodych🙂
54 Wyświetlenia
54
Citro
Ogrzewa ładnie, niech teraz równie efektownie zaprezentuje cały czteropak. Chyba nie mamy żadnego zdjęcia gdzie widać różnicę między maluchem a starszakami.
Afrodyta znowu dopycha maluchy.
57 Wyświetleń
57
Chyba nie głodne, bo zero reakcji 😄
Daszka
Coś tam jej się udało wmusić😆.
Daszka
Ale jakieś takie chyba mało głodne😁.
Więcej