Pokaż:Wszystko
Od 27 minuty filmiku, Gdynek z posiłkiem (17:37) i karmienie  
https://youtu.be/2IjOE3zIQYA?si=B7tiLy_uUH6dtxwY
43 Wyświetlenia
43
Gdynek karmił ale nie widziałam czy coś przyniósł czy sucharami z budki
41 Wyświetleń
41
aalina
OK Teraz Afrodyta w akcji.
Przyniósł-  nagrywam/łączę  filmiki
Kolejne karmienie, tym razem nic nie widać
36 Wyświetleń
36
karmienie z wizją, koniec świata!
45 Wyświetleń
45
I teraz widać, że najmłodszy (podobnie jak początkowo w Płocku) też odstaje od grupy w dostawach do dzióbka 😕
Arau
E tam, nakarmiła starszyznę, aż się pospały (pierwszy głodomor ma wole większe od głowy) a potem dopchała najmłodszego. Będzie dobrze!
Ale dostał na koniec do syta 😊
Gdynek karmi dzieciaki, ale nie chwalimy😉
59 Wyświetleń
59
I jakie grzeczne przy tatusiu małe s-łodziaczki. Prawie ich nie słychać 🥰
Citro
Maluchy ogląda się z kam2 a słucha z kam1 .
elas59
Nakarmił maluchy i z resztą posiłku odleciał, a maluchy zasnęły .
Pisklak na EC4 sam ogrzewa ostatnie jajko, samiczka poleciała po śniadanie
55 Wyświetleń
55
krzyś
Już jest samiczka i intensywnie karmi młodego 👋🏻👋🏻👋🏻
Daszka
Świetne wieści, dzięki🙂. Czyli to już chyba trzecie karmienie dzisiaj, z tego co widziałam na facebooku?
Afrodyta karmi ale zastawiła dokładnie
59 Wyświetleń
59
Co jest ? . Gdynek coś jadł na kracie a do dzieci wszedł z pustym szponem
51 Wyświetleń
51
Citro
Tylko go pochwalić.
Jak ona dostojnie wygląda z tymi rozłożonymi skrzydłami nad pisklakami - Afrodyta 😊
68 Wyświetleń
68
Afrodyta z kolacją
65 Wyświetleń
65
Misio779
Afrodyta tak karmi dzieciaki, że aż miło się patrzy, cierpliwie, dokładnie trafia do każdego dziubka, a każdy dostał mniej więcej tyle samo wsadów 😊
https://zapodaj.net/plik-3KvJufXZWb
Gdynek z maluszkami
52 Wyświetlenia
52
Gdynek karmi. Tak na niego psioczyliśmy, a ten codziennie z jedzeniem wpada 😁
63 Wyświetlenia
63
Iwona65
Przepraszam bardzo. Rabuś poza sezonem to i trochę owszem. Ale zawsze uważałam, że jeśli chodzi o sezon lęgowy to nic mu nie można zarzucić. Już pomijam fakt jak szybko ten sezon chciał zacząć 😄
Citro
Wyrobił się chłopak. On miał potencjał od początku tylko brakowało mu cierpliwości. Z jedzeniem to chyba w tym roku sokoły nie mają problemów
Kos
Kos
Od godz.11.04 maluch na EC4 samotny w skrzynce .
Oj źle to wygląda 🐥🥺
70 Wyświetleń
70
Kos
Kos
Samica wróciła o godz.13.27 ,maluszek jeszcze się ruszał.
monikam54
Jak wygląda teraz sytuacja ?
Daszka
Teraz o 15.45 widziałam któregoś z rodziców przylatującego do skrzynki, wydaje mi się, że z czymś w szponie, ale nie jestem pewna, to już Kos, albo ktoś z dostępem musi zweryfikować. W każdym razie prosimy o wieści.
Kos
Kos
To była samica .
Wróciła z resztkami i karmiła maluszka.
Maluch wykluł się 27 ,tak jak ostatni maluch w Ino  różnica między nimi jest ogromna 🙁
Daszka
Ech, no miejmy nadzieję, że się jednak ogarną i maluszek przetrwa😕.
monikam54
Dzięki za info
Daszka
Niedobrze😟. Może jakiś intruz? Czy tak nie ogarniają wciąż?
monikam54
Oj chyba nie ogarniają ciągle 😢
monikam54
O matko... Jak możesz to napisz jak któreś z rodziców wróci 🥺
Daszka
🙏
Iwona65
Dodam, że jedno jajko zostało zjedzone już
Daszka
To akurat chyba dobrze. Po co tam miało leżeć i się marnować i straszyć.
Iwona65
Dobrze, dobrze. To tak informacyjnie
Gdynek przyleciał... z chipsem? Bo inaczej chyba nie można tego posiłku nazwać😅
55 Wyświetleń
55
Daszka
Maciupek obstawiał tyły i nie załapał się na te delicje.
Afrodyta karmi tym co zostało z kolacji. Ładnie stanęła ale zasłoniła nogami łupu.
52 Wyświetlenia
52
Iwona65
I to tak wyeksponowała tę zaobrączkowaną girę,  że .... O matko
Więcej