Afrodyta tak karmi dzieciaki, że aż miło się patrzy, cierpliwie, dokładnie trafia do każdego dziubka, a każdy dostał mniej więcej tyle samo wsadów 😊 https://zapodaj.net/plik-3KvJufXZWb
Przepraszam bardzo. Rabuś poza sezonem to i trochę owszem. Ale zawsze uważałam, że jeśli chodzi o sezon lęgowy to nic mu nie można zarzucić. Już pomijam fakt jak szybko ten sezon chciał zacząć 😄
Teraz o 15.45 widziałam któregoś z rodziców przylatującego do skrzynki, wydaje mi się, że z czymś w szponie, ale nie jestem pewna, to już Kos, albo ktoś z dostępem musi zweryfikować. W każdym razie prosimy o wieści.