No właśnie EC4. dla przypomnienia. Kamera była kupiona ze Zbiórki https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/30510-zbiorka?start=45#297169 Na fb ff widać ostatnio często foty, a tu na stronie brak tego. Osoba która ostatnio na fb wstawiała foty, chyba zlikwidowała u nas konto, nie mówię o wifi. Z tego co u nas na forum widać to dostęp do podglądu tech EC4 ma kilka osób. Osądźcie sami. zbiórka była w porozumieniu z peregrinusem, więc czyją własnością w ramach darowizn jest ta kamera.
Teraz jest spokojnie, ale jak patrzę na mapy burzowe i na grad wielkości kurzych jajek, który padał w niektórych miejscach, to się o nich martwię. Mam nadzieję, że przejdzie bokiem.
Gdynek jest jednolicie ciemny i ma jasny żabot. Afrodyta trochę w brąz wpada i ma też w tym odcieniu policzek. A poza tym gabaryty inne ;) Warto wejśc na forum i fotki pooglądać. Dość łatwo ich odróżnić.
i jeszcze Afrodyta ma łaciaty łepek i od dziubka w górę jasnocieniowanie , po mamusi to ma. Zresztą pewnie cała rodzina ma te cienie. Edzia ma jeszcze większe 😃
Jak poczytasz forum i obejrzysz zawarte w postach filmy lub foty, które je opisują, to się opatrzysz. Tam akurat jest para jedna z bardziej zróżnicowanych w wyglądzie.