Pokaż:Wszystko
Widzę, że już po śniadaniu i jeszcze na dokładkę zostało. A Afrodyta ma problem żeby swoja gromadkę okryć i ogrzać. U mnie na termometrze +6 a tam pewnie zimniej i wiatr.
37 Wyświetleń
37
Afrodyta wylądowała z kolacją. Edit. I już poleciała. Maluchy same od pewnego czasu, z tego co widzę.
47 Wyświetleń
47
Citro
Ekhm...Afrodyta przyleciała po 3 kwadransach, bez jedzenia i jeszcze wciąga suchary z budki. Dzieci patrzą na nią zdziwione, podobnie jak ja. 😫
Gdynek na kracie skubie coś tam coś tam Teraz w środku pewnie będzie karmić
37 Wyświetleń
37
Gdynek karmi swoje głodomorki 🥰
43 Wyświetlenia
43
Dzisiejsze śniadanie było pocieszne ale to nie pierwszy raz . A teraz młode same, pewnie Afrodyta coś konkretnego przyniesie.
https://youtu.be/xHFv7H_56d4
46 Wyświetleń
46
Znów jedzą.
60 Wyświetleń
60
Daszka
A co tu robić innego ciekawego?
Gdynek przyniósł drobny posiłek, przekazał Afrodycie na podeście i mamuśka karmi maluchy🙂
48 Wyświetleń
48
Citro
Wszystko poszło w całości, no prawie wszystko, pazurki wystają z dzioba malucha.😁
Daszka
😁
Gdynek z jedzeniem. Sam wcina, dzieci patrzą albo śpią.
48 Wyświetleń
48
elas59
Poskubał suchary i opuścił budkę ale znów wrócił  . Zrozumiał że jest chłodno to zasiadł do ogrzewania .
Kolejne karmienie głodomorków 😀
49 Wyświetleń
49
elas59
Podwieczorek już skończony reszta do spiżarki wyniesione .
Karmienie. Oczywiście Afrodyta podaje.
45 Wyświetleń
45
elas59
Nawet Sama przyniosła
Znów Gdynek z jedzeniem. I ponownie Afrodyta karmi. Dziś przyssała się do młodych i nie chce dać się poogrzewać od nich Gdynkowi 😅
47 Wyświetleń
47
Daszka
😂
11:30 Gdynek z wczesnym obiadem . Afrodyta karmi.
51 Wyświetleń
51
Gdynek żarełko dostarczył.
48 Wyświetleń
48
Gdynek przyniósł coś niedużego, Afrodyta karmi
34 Wyświetlenia
34
Antonówka
Zastanawiam się, czy te długie czarne pióra nie są po jerzyku.
Iwona65
😡
drugie śniadanie jest podawane
47 Wyświetleń
47
Więcej