Pokaż:Wszystko
Rodzice obydwoje na podeście
83 Wyświetlenia
83
są maluchy
89 Wyświetleń
89
buber
Rodzice na podeście też są.
Paula12
Rodzice też na miejscu :)
Antonówka
Luna na podeście na chwilę już też była.
MartaD
sesja w budce
Wracają :)
84 Wyświetlenia
84
75 Wyświetleń
75
Luna stoi u wejścia budki i czeka na dzieci 🥹
63 Wyświetlenia
63
na ekipę obrączkującą czekają dziś możliwe utrudnienia w Głogowie, wszystkie młode koczują pod kamerą (naprzeciw drzwiczek do budki), trzeba będzie mieć długie ręce, żeby się do nich dostać
97 Wyświetleń
97
Już za chwileczkę ,już za minutkę ,haha
...za czasów Sziry , jakoś sobie ekipa  radziła , to i teraz nie będzie miała wyjścia 😉i da radę...
Luna karmi, śniadanie wleciało
74 Wyświetlenia
74
Jutro obrączkowanie w Głogowie  około 11 😊
74 Wyświetlenia
74
Sniadanie u Luny w dużej części ukryte widać trzy głowki w tym jedna niezainteresowana żarełkiem
66 Wyświetleń
66
Głogów już po śniadaniu
37 Wyświetleń
37
Luna karmi gałganki a Bohun pilnuje ferajny na kracie
44 Wyświetlenia
44
Luna karmi widać dwie główki
38 Wyświetleń
38
Po 8.30 Luna z solidną porcją, ale karmienie częściowo ukryte.
41 Wyświetleń
41
Bohun karmi ale wypełz tylko jeden pisklak
41 Wyświetleń
41
Zmoknięta Luna kończy karmienie. Trzy waciki wylazły, czwartemu nie chce się jeść.
48 Wyświetleń
48
Więcej