Pokaż:Wszystko
Tajga śpi na obręczy z głową w piórach
65 Wyświetleń
65
jur
jur
kolacja w Dolinie
98 Wyświetleń
98
96 Wyświetleń
96
mkovalevska
Pogadane a nie pojedzone...Puszyste obgryzają jakieś stare piszczele...
możecie wyjaśnić dlaczego w tym roku nie ma jajek w Trzebieży? Jakiś stres tam był?
89 Wyświetleń
89
Marlena72
Poprawa gniazda... plus dodatkowa kamerka i dźwięk to nie stres:) raczej same plusy :) Nie licząc że w tym sezonie widywana była tam inna samica, to bez zmian bo w ub. roku także Forest i Tajga na "zero"
Lunch dostarczył  Borek a serwuje Zdenka https://zapodaj.net/plik-kVSI0jJBJA
77 Wyświetleń
77
66 Wyświetleń
66
OlaOlszowska
W Dolinie zawsze był konkurs przez fb?
Borek podaje do dziobów
59 Wyświetleń
59
elik
Zdenka przegoniła samca, zwiał z jadłem
😆
Zdenka zawsze była taka zosia samosia? 😅 Nic nie daje Borkowi pokarmić
54 Wyświetlenia
54
Kolacja w Dolinie
71 Wyświetleń
71
95 Wyświetleń
95
Lotki małego sokoła wędrownego zaczynają być zauważalne. Małe białe kulki ryżowe zaczynają wyglądać jak kulki ryżowe z nadzieniem sezamowym  😄

https://zapodaj.net/plik-JBJhCterKW
66 Wyświetleń
66
Czyżby Doliniaki dzisiaj nie jadły nie widziałam dzisiaj Zdenki
52 Wyświetlenia
52
Około wpół do ósmej rano wrócili Zdenka i Borek
Mama wyłożyła gniazdo dywanem

https://zapodaj.net/plik-rkipcAAWos
53 Wyświetlenia
53
super jestem cały czas w Lublinie u Wrotki jest wacik
Haha, dziecko Giga jest w tym roku najmłodsze w Polsce
Aaa sokoliki trzy...Mama Zdenka czuwa.. zaśnijcie i wy... https://zapodaj.net/plik-vWJBkRlwOC
70 Wyświetleń
70
Zdenka kolację serwuje
80 Wyświetleń
80
Więcej