Pokaż:Wszystko
Teraz ja nie mogę się doliczyć 🫣 Dwa leżą , jeden na kracie a gdzie czwarty ? 🤔
77 Wyświetleń
77
Iwona65
Trzy leżą. Głowa, dupka, głowa
monikam54
No ja nie dojrzałam tego 🫣
Iwona65
Nic dziwnego  kamuflaż mają doskonały
raf
bo takich dwóch jak nas troje to nie doliczycie...
Ale ten z 7 odważniutki
Werwa karmi, ale wrzask, już tylko nasz mały 6 na pumpy
79 Wyświetleń
79
A jeden to się matce do ogona dobiera...
No nie mogę się dopatrzeć jednego młodego w kamerkach.
100 Wyświetleń
100
Antonówka
W kam3 widać 3 i cień czwartego, który stoi z progu :)
Iwona65
Jest ten cień 👍
Widziaaaałeeeem sokooooooła cieeeeeeń :):):))
Poranne awanturki u progu świata 😊
61 Wyświetleń
61
7 stoi na kracie i woła rodziców
127 Wyświetleń
127
Młody robi jaskółkę na kracie 🙃
119 Wyświetleń
119
🤩
Płock 7KA twardo ćwiczy latanie na podeście
111 Wyświetleń
111
A się matka z gnojkiem musi szarpać o jedzenie 🤣
Gloria super mi się podoba 🥰
93 Wyświetlenia
93
niza
Ja Glorię dawałam w tamtym roku na Pałac jako propozycję. Jak widać nie tylko ja na to imię wpadałam, no ale inne gniazdo, inny rok ;)
w innym miejscu ktoś dał propozycję Shrek, pomyślałam od razu że można dodać Fiona 😉😄
raf
Fiona już była kiedyś. Kora zresztą też a w Dolinie pojawiła się w propozycjach... No za mało tych imion, trzeba będzie nadawać nazwiska albo przydomki
IzaEs
To nie była moja propozycja jakby co 😉
niza
Spoko, spoko ;) Nie pomyślałam nawet tak, mi też się ta propozycja oczywiście podoba mimo, że nie moja ;)
U pustułek 8 jajek.
88 Wyświetleń
88
Dzieci coraz odważniejsze. Jeden zaczepił się o kratę.
149 Wyświetleń
149
Maja5
Chyba samiczka na kracie🤔
Maja5
Już 23.15. Maluchy śpią a z nimi Werwa
niza
Izabrill
🫣
Ruch się zrobił,bo Werwa i Rafik jedzenie przytargali :)
98 Wyświetleń
98
A teraz zwiała, bo się córeczka karmienia za mocno domagała, kiedy braciszkowie sami się już w gnieździe obsługują...
No i skoczyła Werwa do środka z resztką jedzenia
jest i 6 - tylko dziewczyna jeszcze w progi stoi
Głód silniejszy od strachu - 7 dołącza :)
numer 4 taki geroj.
I ten, co się odważył wyjść na kratę - dostanie najwięcej :)
niesamowite jak te młodziaki szybko rosną 😍
70 Wyświetleń
70
są cztery, jeszcze żaden nie poleciał :)
Wyskubują puch. Nie mogę patrzeć na to że siedzą na tej kracie i spadną
A gdzie czwarty?
Kawał gamoni już 😃
W Płocku dwójka przed kratą
98 Wyświetleń
98
Werwa na kracie z jedzeniem. https://zapodaj.net/plik-HvP20q9k5T
99 Wyświetleń
99
Misio779
To znów ten odważniak 4KA 😆
Nakarmiła go i odleciała mimo, że dwójka się darła na progu, a "maluch" 6KA się już później obraził i po domu chodził 😛
Po chwili przyleciała znowu z nowym łupem 😄
Śniadanko przyleciało 8:48 😁
https://zapodaj.net/plik-HBW7AQZ2T9
84 Wyświetlenia
84
AnaOxy72
jak się drą Paszczory 😁
Więcej