Pokaż:Wszystko
Dlaczego nie ważą pisklaków
85 Wyświetleń
85
buber
Chyba waga się zepsuła.
Poodka
Waga odmówiła nam posłuszeństwa. Samczyki ok 0,7 samiczka ok 0,8
Arau
Widać, że Afrodyta równo kąski rozdziela :)
Citro
Jednak ważą. Super.
Państwo w kakakaskach juz działają 🫣
86 Wyświetleń
86
Arau
Jestem coraz bardziej przekonana, że jest 2/2, ale poczekajmy na wyniki ;)
O i drugi też samiec 😁
Powiedzieli, że pierwszy to chłopak  ☺️
Antonówka
Jak teraz ich tak dobrze widać, to ja tam nawet 3 samice widzę 🤣
Citro
Jeden chce się zlać ze ścianą, aż się na niej spłaszczył.
powsinoga
😂
Antonówka
Zaczyna się.
71 Wyświetleń
71
Już się rozpoczyna obrączkowanie .  Ekipa przed budką
69 Wyświetleń
69
Jest i śniadanie przed obrączkowaniem
75 Wyświetleń
75
Afrodyta z czymś małym wpadła do budki
69 Wyświetleń
69
Afrodyta już czeka na gości. Było dziś śniadanie?
61 Wyświetleń
61
Citro
Sikorka od Gdynka
aalina
Afrodyta siedzi na poręczy a młode spały. Może wcześnie coś małego bo śladów nie ma. A teraz coś by zjadły i się drą.
Afrodyta zjada jakiegoś suchara, z młodym oczywiście też się podzieliła. Przed jutrzejszym obrączkowaniem spodziewam się minimum dwóch śniadań, będzie ważenie więc nie może być wstydu...😆
54 Wyświetlenia
54
Trwają przygotowania do kolacji.
61 Wyświetleń
61
elas59
W szeregu zbiórka i dzioby nadstawiać każdy dostanie  i głodny na noc nie zostanie .
Citro
Będzie jutro ważenie, niech zrobią dobre wrażenie. 😉
Dopiero co przestało lać, a już mamy Gdynka z podwieczorkiem.
44 Wyświetlenia
44
Iwona65
Oni by mogli mieć szóstkę młodych
Gdynek z przystawką. Wciągnęły w kilka sekund, no może paręnaście 😉
48 Wyświetleń
48
Citro
To nie była przystawka tylko deser.
Jutro o 9:00  obrączkowanie  , i każdy swoją biżuterię dostanie
i się dowiemy ile dziewczyn i chłopaków jest w tym Łódzkim  czteropaku .
54 Wyświetlenia
54
Afrodyta śpi z głową w piórach 🌞
66 Wyświetleń
66
evanelina
Była drzemka ale małe knedle zaczynają się kręcić 😉
Citro
Pod pozorem pilnowania dzieci schowała się przed deszczem.😃
Daszka
Jest po 10, a kochająca mama wciąż w ramach zacieśniania więzi, spędza niedzielę z dziećmi😁.
Kolacja na daszku, za chwilę będzie głośno.
71 Wyświetleń
71
Arau
4/5 razy jak wchodzę na podgląd, to ona karmi. Upasie je tak, że do listopada nie wystartują ;)
powsinoga
Lubię obserwować albatrosy królewskie w Nowej Zelandii. 2 lata temu obserwowaliśmy gniazdo z małym samcem. Rodzice tak go dokarmiali,że w połowie września, kiedy powinien opuścić gniazdo, ważył ponad 10kg i ukazywała się informacja- nadal za ciężki, żeby polecieć 😂
potwornicka
😂😂😂
Obrączkowanie  młodych   -  (Gdynka i Afrodyty) w poniedziałek 😊
64 Wyświetlenia
64
IzaEs
A na EC4 też przy okazji  ?
...pożyjemy,  zobaczymy..🤔
elas59
Afrodyta serwuje żarełko dla swojej Młodzieży
Więcej