Afrodyta zjada jakiegoś suchara, z młodym oczywiście też się podzieliła. Przed jutrzejszym obrączkowaniem spodziewam się minimum dwóch śniadań, będzie ważenie więc nie może być wstydu...😆
Lubię obserwować albatrosy królewskie w Nowej Zelandii. 2 lata temu obserwowaliśmy gniazdo z małym samcem. Rodzice tak go dokarmiali,że w połowie września, kiedy powinien opuścić gniazdo, ważył ponad 10kg i ukazywała się informacja- nadal za ciężki, żeby polecieć 😂