Dokładnie tak. Jestem urzeczona ich kulturą osobistą😊. A na Brzezińskiej już po najmłodszym braciszku ślad nie został. Mamusia na koniec wciągnęła nóżkę😶.
Na FB na stronie Stowarzyszenia jest info i mini filmik o obrączkowaniu malucha na EC4 ( tam jest więcej filmów) ale ja nie umiem znaleźć tych filmów na YT .
Jak były te pierwsze testy na stronie, to też zaproponowałam Włókniarza 😁 nie wiem czy ktokolwiek widział te propozycje testowe, więc to pewnie przypadek, ale cieszę się 😊
Dzisiaj obrączkowanie w Redzie, możliwe że imiona też zostaną przyznane bo zgłaszanie imion było do 14.05. w zeszłym roku podczas obroczkowania wybrzmiały imiona. Szkoda że ten konkurs jest tak beznadziejnie zorganizowany, w komentarzach wolna amerykanka...
Możesz coś więcej powiedzieć o maluchach? Z podglądu 3 wyglądają na duże a jeden to maluch. Czy faktycznie 2 chłopaków jest większych a jeden to krasnal?