Pokaż:Wszystko
Wygląda na to że czwórka w domku na nocce
115 Wyświetleń
115
3 i Werwa
Został tylko jeden w gnieździe?
119 Wyświetleń
119
Są trzy
OlaOlszowska
Tofik przyleciał
OlaOlszowska
Jednak dwa teraz widzę
OlaOlszowska
Szpon w górze jest od drugiego 
https://zapodaj.net/plik-oqB2nPOJkt
dwa są na pewno, bo jednego widać przód, a drugiego ogon
elik
też widzę tylko jednego ale kilkanaście minut temu były trzy
Płock wszystkie kamerki padły
95 Wyświetleń
95
Nela
U mnie jak narazie nie ma żadnego problemu
IzaEs
U mnie to już nigdzie nie działają 😫
Werwa z obiadem
99 Wyświetleń
99
Arczi i Tofik na kracie, Gloria przed
101 Wyświetleń
101
Ciekawe co z Rufusem
Arczi chyba chce skończyć jak Rufus. https://zapodaj.net/plik-T6Rs2XJFnA
132 Wyświetlenia
132
Werwa przyleciała z jedzeniem, ale walka o jadło.
142 Wyświetlenia
142
Maja5
W Płocku pada
OlaOlszowska
Obecnie trójka na kracie
paula22
jest i Gloria
Mama przyniosła jedzonko😉
130 Wyświetleń
130
Tofik wrócił na suchary.
122 Wyświetlenia
122
buber
Werwa przyleciała z jedzeniem. Gloria wylazła z martwej strefy.
Nie widzę Glorii, chyba został sam Arczi
121 Wyświetleń
121
Jest trójka.
I Tofik wrócił, pięknie mu to już wychodzi ❤️
Widać było dwa dziubki przed chwilą, czyli nieźle się maskują
Dan21
Są oboje
Tofik polecił, Arczi i Gloria na podeście
110 Wyświetleń
110
Tylko gloria została ? Czy samiec się schował w przejściu ?
niza
Jest, jest, ogon wystaje.
buber
Pięknie lata.
niza
To wczoraj spadł Rufus i póki co nie wrócił?
Rufus na razie opanował latanie w dół :) Poćwiczy trochę i jak nauczy się latać w górę to może go jeszcze zobaczymy :)
niza
No właśnie nie byłam pewna, który wczoraj spadł.
pozostała dwójka młodych
103 Wyświetlenia
103
buber
Nela
Dalej są 3
Poleciał/a czy spadł/a ?
Czwóreczka w gnieździe
147 Wyświetleń
147
Chyba 2 teraz,.Gloria i pewnie Arczi
3 dzieci z mamą
To chyba Tofik znowu poleciał bo widzę tylko 2 🤔
132 Wyświetlenia
132
raf
Są 2 ogony w progu.
Tofik na kracie ćwiczy latanie "na sucho"
119 Wyświetleń
119
Więcej