Pokaż:Wszystko
Rufus z rozportartymi skrzydłami  i  Tofikiem  jedzą na prześcigi - który więcej zje - szarpanina na całego
136 Wyświetleń
136
Archi głowę porwał i wcina w kącie
jest Rufus!
124 Wyświetlenia
124
Obecnie cała 4 w budce😄
116 Wyświetleń
116
super, Rufus w końcu trafił do chałupy
Rufus wrócił - jaki glodny- piórują wspólnie z Arczim i Tofikiem  gołebia
109 Wyświetleń
109
buber
wleciał obiad w całości, chłopaki piórują!
96 Wyświetleń
96
raf
Rafik z jadłem
90 Wyświetleń
90
Tofik wrócił
92 Wyświetlenia
92
Dan21
No a jak, na chwilę przed obiadem 🤪
poleciał i przyleciał, twarde lądowanie z kamerą ;)
85 Wyświetleń
85
Czyżby Tofik  poleciał?
90 Wyświetleń
90
raf
Wrócił
Wchodzę na podgląd a tu łup wypluwka wyskoczyła z dzioba 🙈
https://zapodaj.net/plik-8mtNUNcJr1
115 Wyświetleń
115
Maja5
Nie ma Glori w gniezdzie
WarKotka
jest
Jest, tylko nadajnik dobrze się chowa. Tofika nie ma
Wydaje mi się, że dosłownie przed chwilą (10:28) były 4 młode? Jedno uderzyło w kamerę/próbowało na niej usiąść. Zaczęłam niestety patrzeć jak któreś walczyło z kamerą 😅
134 Wyświetlenia
134
kolorowadama3
Ciężko się ich doliczyć. Przed chwilą były 3 na podeście , zdążyłam tylko screena obrobić żeby sam obraz został, wchodzę a tu już dwa 🙈
domisays
Jestem prawie pewna, że były 4 przez chwilę na kamerze, wydaje mi się, że Rufus próbował wrócić do gniazda. Ale fakt, że tu sytuacja jest tak szalona i zmienna, że ciężko nadążyć 😆
Tak Rufus próbował wrócić, ale trafił w kamerkę i zamiast wylądować na podeście zleciał w dół, zaraz za nim Tofik, ale Tofik już wrócił a Rufus jeszcze nie :)
Amika
też to widziałam. Tylko wydaje mi się, że Rufus jednak nie wylądował na kamerce a tylko o nią stuknął i dlatego Tofik za nim poleciał.  https://zapodaj.net/plik-Yh8F9Zioop.
No nie wylądował tylko w nią trafił czyli uderzył co zapewne przeszkodziło mu w wylądowaniu na podeście ;)
raf
Właśnie Tofik wrócił
107 Wyświetleń
107
Gloria toczy walkę z resztkami jedzenia, albo ćwiczy latanie z jedzeniem w szponach. Czasem jedzenie tę walkę wygrywa.
112 Wyświetleń
112
widziałam to, prawie orła wywinęła, nie ma to jak latać w środku ciasnego m1:-)
Tofik poleciał ?
jest w środku
I już wrócił
uważny monitoring nieba https://zapodaj.net/plik-7rtaUZIr42
😆
118 Wyświetleń
118
trójka młodych na kracie
102 Wyświetlenia
102
OlaOlszowska
Coś kamerę 1 ufajdoliło trochę 🙈
powsinoga
😆
elik
Arczi, Tofik i Gloria
Więcej