Powiem wam, że w tamtym roku też obserwowałam tą parę. I młode po wyfrunięciu się inaczej zachowały. Falco był kiedyś tam widziany w gniex̌dzie po wylocie, Werka tak samo a moja Nafcia wcale nie była widziana w gnieździe po wylocie. Ten rok jest inny. Oby to był dobry znak 🙃
Byłoby świetnie, bo to był piękny, w pełni kontrolowany start. Inne młode powinny się od niej uczyć, jak to się robi, więc taki filmik instruktażowy z wzorcowym wylotem by im się przydał😉. Brawo, Gloria🤩!
A samiczka, nie pamiętam imienia chyba po prawie tygodniu. I to było tak, że pojechałam, stwierdziłam rano 3 młode na kominie , a ona parę godzin później pokazała się w końcu łaskawie na wizji