Pokaż:Wszystko
Rafik z kolacją
83 Wyświetlenia
83
monikam54
W sumie to z nocną przekąską chyba 🤷
Werwa (chyba 🤔) teraz na karcie na drugim kominie
81 Wyświetleń
81
127oskarALFA
Pani pustułka uciekła , jajka same , no ..nieciekawie ...
Powiem wam, że w tamtym roku też obserwowałam tą parę. I młode po wyfrunięciu się inaczej zachowały. Falco był kiedyś tam widziany w gniex̌dzie po wylocie, Werka tak samo a moja Nafcia wcale nie była widziana w gnieździe po wylocie. Ten rok jest inny. Oby to był dobry znak 🙃
77 Wyświetleń
77
Trójka w gnieździe
75 Wyświetleń
75
Tofik poleciał. Pięknie lata. Rufus i Arczi przez chwilę obserwowali go z zaciekawieniem.
139 Wyświetleń
139
muriel
A teraz chyba tylko samotny Arczi pozostał. Reszta fruwa.
Nela
Jest jeszcze Tofik
Jest jakieś wytłumaczenie dlaczego młode odwracają głowę tak jakby zaglądały pod spódnice ?
muriel
Już wrócił, trzech panów w gnieździe.
Trójka na obiedzie u Mamy :) Tylko Glorii nie ma.
125 Wyświetleń
125
ładne te gamonki
widziałem, piękny start Glorii. możliwe, że ktoś uchwycił jej wylot i wstawi filmik?
148 Wyświetleń
148
Gawi
Video ewa lis2 https://youtu.be/_hTf_AgOrMU?si=syAyC7vxIO2T4Zo1  na fb ff ktoś chyba remiksa wstawił, wyciął znaczki czasu i część podestu
Filmik jest na fb
Daszka
Byłoby świetnie, bo to był piękny, w pełni kontrolowany start. Inne młode powinny się od niej uczyć, jak to się robi, więc taki filmik instruktażowy z wzorcowym wylotem by im się przydał😉. Brawo, Gloria🤩!
niza
Też poproszę, spóźniłam się dwie minuty 😉
Gloria poleciała 9:46! ♥️
129 Wyświetleń
129
Gloria poleciała!
121 Wyświetleń
121
Gloria poleciała, a Rufus uczy Archiego. Pięknie to zrobiła, z miejsca hop i już jej nie było
114 Wyświetleń
114
Daszka
Tak, to był piękny wylot😍. Pewny, wiedziała co robi. Była absolutnie gotowa😊.
Izabrill
To prawda ! Piękny start
komplet młodych w gnieździe
116 Wyświetleń
116
Tofik chyba poleciał z rana
112 Wyświetleń
112
Mama na progu, wszystkie dzieci w gnieździe
119 Wyświetleń
119
IzaEs
Cudny widok ach i och 🤩😍🥰🤩
Cała czwórka na podeście
136 Wyświetleń
136
Walka o żarcie 😊 cała 4 razem 🥰 
Nie pamiętam zeby w zeszłym sezonie takie cuda były że po wylocie z gniazda dzieciaki wracały do domu 🤩
128 Wyświetleń
128
Iwona65
Ja jestem pod wrażeniem, że Tofik tak sobie  radzi
W Koszalinie cała czwórka wracała niemal codziennie przez półtora miesiąca ;)
Gawi
bez przesady, Czaruś po nieudanym wylocie już niestety nie wrócił
Iwona65
A samiczka, nie pamiętam imienia chyba po prawie tygodniu. I to było tak, że pojechałam, stwierdziłam rano 3 młode na kominie , a ona parę godzin później pokazała się w końcu łaskawie na wizji
w domu ciepło, micha pod nosem to wracają :)
😂
Więcej