Zerówka od dawna wygląda najdoroślej. Zastanawiam się czy mu tak zostanie i będzie "zdobywcą" (progu, daszku itd). Teo dla odmiany wygląda najbielej (z chłopaków)... a raczej wyglądał, dziś zrzucił sporo puchu, tylko białe pantalony mu zostały. 😉
Mini kolacja. Gdynek dostarczył. Teo porwał (i uciekał przed matką). Afrodyta odebrała. Dzieci ustawiły się przed nią. Nakarmiła tym co miała. Teo obszedł się smakiem. Kurtyna.
Niecały kwadrans później Gdynek z kolejną dostawą. Na daszku odebrała Afrodyta. W budce znów porwał Teo. Matka odebrała i nakarmiła. Jadła wygłodniała jak wilk Veolka i Włókniarz. Teo znów nic nie dostał do dzioba a ostatni leżał niezainteresowany.
Łódzkie dzieciaki zaczynają się interesować progiem - najlepsze momenty na kominie czas zacząć, W programie mamy zdobywanie progu, zdobywania kraty, przechodzące płynnie w gonitwy wokół komina. To jest ten czas, kiedy rozumie się sens cam3 na EC3 - pomaga w doliczeniu się gówniarzy :D
Gdynek dostarczył a Afrodyta karmi. Na trzy gryzy starczyło bo Veolka nawet nie podeszła. Pewnie wcześniej już coś było. Najmłodsza z lęgu już większa od braci