Afrodyta karmi. Ciekawie to wygląda ;) Jeden w głębi budki skacze i się wydurnia, siostra mu się przygląda. Bliżej mamy jeden kręci głową i sufit ogląda 😆 I jeden najbliżej jest napychany. Komedia 😅
Rano też było ciekawie . Jak otworzyłam stronę to był jeden wielki placek i pewnie już było po śniadaniu. Pojawił się Gdynek z czymś wielkości szpaka i wylądował za progiem. Nikt się nie ruszył. Dwójka w kącie jakby nie zauważyła Gdynka zajęta skubaniem czegoś. Młody najbliżej stojący pokręcił głową ale zdecydował się, że będzie jadł. Po prawie czterech minutach dołączyła siostra na ostatnie dwa gryzy a Gdynek oddalił się gdzieś pieszo po podeście. https://zapodaj.net/plik-CA6GAJaACh
Zerówka od dawna wygląda najdoroślej. Zastanawiam się czy mu tak zostanie i będzie "zdobywcą" (progu, daszku itd). Teo dla odmiany wygląda najbielej (z chłopaków)... a raczej wyglądał, dziś zrzucił sporo puchu, tylko białe pantalony mu zostały. 😉