Pokaż:Wszystko
Dwie łapki na progu przodem
https://zapodaj.net/plik-Md4avr1WRk
45 Wyświetleń
45
Citro
Brawo,  zdobywca Teo.
Już po śniadaniu. Solidne było i jeszcze starczy dla Afrodyty albo na drugie śniadanie.
41 Wyświetleń
41
Jakaś kwoka na podeście.   Dogląda! ☺️
42 Wyświetlenia
42
Gdynek dostarczył kolację na daszek, Afrodyta przejęła i Gdynek odleciał w deszcz.
41 Wyświetleń
41
Można podziwiać z bliska Afrodytę w deszczu, a przed chwilą było ładne zbliżenie na młodziaki i mimo, ze mają resztki puchu, to ładnie już widać różnice w upierzeniu. Z lewej Teo z prawej Włókniarz https://zapodaj.net/plik-2MQKx24cmM
37 Wyświetleń
37
Daszka
A tutaj z lewej wciąż Teo, a z prawej Fabrykant. Teo strasznie się wiercił, więc nie udało mi się zrobić screena en face😉 https://zapodaj.net/plik-NHsRihoazN
Citro
Teo postawił nóżkę na progu, ale tylko jedną, więc się nie liczy.
Daszka
To zależy, czy przeniósł na tę nóżkę ciężar ciała. Jeśli tak, to powinniśmy mu zaliczyć😉
Citro
Wychylił się i sprawdzał co to jest ten deszcz i zaparł się łapką, by czasem nie wylecieć z budki.
Daszka
I prawy profil Teo, a z prawej wciąż Włókniarz https://zapodaj.net/plik-9sjFvyrzBI
Łodziaki śpią
36 Wyświetleń
36
Kolacja, ale wrzask!
41 Wyświetleń
41
Ciekawa jestem kiedy któreś wyjdzie /wyskoczy albo wypadnie z budki. Coraz bardziej zainteresowane tym co na zewnątrz.
36 Wyświetleń
36
Antonówka
Ja obstawiam, że do końca tygodnia któreś się odważy :)
Citro
Rok temu 4go wyszły. Jeszcze poczekamy 😒
Pojedzone, bez przemocy 😁
41 Wyświetleń
41
Bogini karmi 🥰
45 Wyświetleń
45
elas59
Afrodyta swoją dziatwę nakarmiła , resztki zostawiła do samodzielnej obróbki i na kratę się wybrała a po chwili odleciała .
Gdynek kusi dzieciaki do wyjścia 😃
Przeszedł się po kracie za budkę i wskoczył na daszek. A teraz sobie pielęgnację piór urządza 😅
41 Wyświetleń
41
Młodzież głodna, a Gdynek przyleciał na pusto
34 Wyświetlenia
34
24:32, Afrodyta na daszku
49 Wyświetleń
49
Afrodyta na obręczy
51 Wyświetleń
51
Arau
Czuwa nocą nad gniazdem :)
Tej rodzinie trzeba założyć niebieską kartę 🤣 
https://youtu.be/fJeNoy5bG6g
47 Wyświetleń
47
evanelina
Bałuckie łobuzy!😂
aalina
Pierwszy to nie wiem kto. Potem chyba Teo a na końcu Fabrykant.
Citro
Tak najpierw Teo szaleje, chłopak "łysieje" na łbie od prawej strony. A na końcu odbija Fabrykantowi. Afrodyta niewzruszona.
elik
ale łobuz, wyraźnie zagiął parol na matkę 😲
Więcej