Pokaż:Wszystko
Nawet nie ma o co się bić. https://zapodaj.net/plik-w4NWg9TPJp
59 Wyświetleń
59
Daszka
😂
Citro
To się Gdynek postarał z prezentem na dzień dziecka.
elik
🤣
Gdynek coś dostarczył i oczywiście Veolka zagarnęła. Jak usłyszałam wrzask to było po wszystkim a Gdynek stał przed budką.
52 Wyświetlenia
52
31 maja - dwie kolacyjki 20:37 i 20:57 z drugiej nagrałam tylko moment podania
https://youtu.be/Kyv9TpmMT8g?si=TxkAfnUd4ybwjfOp
55 Wyświetleń
55
Piękna łódzka młodzież leży przed progiem i obserwuje niebo
57 Wyświetleń
57
Baszka
Już wszystkie stoją
Afrodyta przyleciała z drobną przekąską, Veolka zabrała całość i zjada w kącie budki
55 Wyświetleń
55
Super ustawiona kamera dzięki
53 Wyświetlenia
53
54 Wyświetlenia
54
aalina
Spokojnie zerkają na zewnątrz ale po jedzeniu nieźle je ponosiło i myślałam, że któryś wyląduje na podeście.
Otwieram podgląd i widzę, że śniadanie je ... Afrodyta a młode patrzą spokojnie. Pojadła a resztki (...) wyniosła.
50 Wyświetleń
50
Szkoda, że dzisiaj nie ma zbliżenia z kam1.Chłopaki fajnie się prezentują przy progu. Bo Veolka kończy kolację😀
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
One fajnie w tym oknie wyglądają.
Po siedemnastej Afrodyta karmiła ale to chyba jakieś pozostałości większego łupu były. Nie widziałam początku ale było grzecznie bo karmiła cztery dzioby. Potem Veolka załapała się na jakiś kawałek i odeszła żeby zjeść. Jeden chłopak urwał nóżkę i ją ogryzał . Veolka to jest bardzo  przebojowa samiczka. Trójka braci to żadna przeszkoda i po prostu zabrała matce jakieś kości i już. Na szczęście Afrodyta stała przy wejściu więc nie miała problemu z wyjściem jak wczoraj.
50 Wyświetleń
50
Afrodyta z konkretnym towarem przyleciała i karmi głodomory.
50 Wyświetleń
50
Daszka
Całkiem grzecznie się to odbywa, jak na takie 4 małe potworki w trudnym wieku😁.
Iwona65
A teraz szaleństwo ćwiczeń
Iwona65
Na początku było grzecznie
Zamiana miejsc.Teraz Afrodyta w zbliżeniu.
55 Wyświetleń
55
Na kamerze 1 piękny zoom na Gdynka siedzącego na barierce
47 Wyświetleń
47
buber
Gdynek sobie siedzi, a Veolka zaraz głos straci.
Citro
Ooooo to coś nowego. Gdynek zwykle ukrywa się gdzieś na sąsiednim kominie.
Daszka
Kilka razy wpadał na pusto i dziwił się, że dzieciaki nie chciały go wpuścić. W końcu wrzucił im coś na ząb i teraz wdzięczy się do kamery dumny z siebie tatuś😇.
2010
Afrodyta ma większe parcie na szkło i to zawsze ona siada na barierce więc trzeba podziwiać Gdynka, bo druga taka okazja może się szybko nie powtórzyć. Chyba, że teraz zmieni swoje zwyczaje i też będzie pozować przed kamerą🙂
Dzięki operatorowi za zoom w czasie karmienia 😊
58 Wyświetleń
58
Ale była próba tyłem i ratowanie się przed upadkiem
https://zapodaj.net/plik-w729Lv915U
54 Wyświetlenia
54
Więcej