Pokaż:Wszystko
Teo ponownie na spacerku
66 Wyświetleń
66
Daszka
Wrócił z wycieczki i załapał się na końcówkę karmienia.
Teo na lotniskowcu a Włókniarz się zastanawia czy dołączyć do brat
67 Wyświetleń
67
elas59
Przydałoby się kam .1 troszeczkę oddalić .
Daszka
I wrócił do budki po pierwszym spacerku. To się teraz zacznie.
Daszka
Obstawiam, że Fabrykant będzie następny🙂.
czyżby Teoś na kracie
59 Wyświetleń
59
WarKotka
tak, on :) To był w pełni świadomy krok :D
Daszka
W rzeczy samej🥰.
Teo śpi na pierzastej poduszeczce😁.
53 Wyświetlenia
53
Opalanko i spanko  na progu budki 😍🥰
66 Wyświetleń
66
Nawet nie ma o co się bić. https://zapodaj.net/plik-w4NWg9TPJp
59 Wyświetleń
59
Daszka
😂
Citro
To się Gdynek postarał z prezentem na dzień dziecka.
elik
🤣
Gdynek coś dostarczył i oczywiście Veolka zagarnęła. Jak usłyszałam wrzask to było po wszystkim a Gdynek stał przed budką.
52 Wyświetlenia
52
31 maja - dwie kolacyjki 20:37 i 20:57 z drugiej nagrałam tylko moment podania
https://youtu.be/Kyv9TpmMT8g?si=TxkAfnUd4ybwjfOp
55 Wyświetleń
55
Piękna łódzka młodzież leży przed progiem i obserwuje niebo
57 Wyświetleń
57
Baszka
Już wszystkie stoją
Afrodyta przyleciała z drobną przekąską, Veolka zabrała całość i zjada w kącie budki
55 Wyświetleń
55
Super ustawiona kamera dzięki
53 Wyświetlenia
53
54 Wyświetlenia
54
aalina
Spokojnie zerkają na zewnątrz ale po jedzeniu nieźle je ponosiło i myślałam, że któryś wyląduje na podeście.
Otwieram podgląd i widzę, że śniadanie je ... Afrodyta a młode patrzą spokojnie. Pojadła a resztki (...) wyniosła.
50 Wyświetleń
50
Szkoda, że dzisiaj nie ma zbliżenia z kam1.Chłopaki fajnie się prezentują przy progu. Bo Veolka kończy kolację😀
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
One fajnie w tym oknie wyglądają.
Po siedemnastej Afrodyta karmiła ale to chyba jakieś pozostałości większego łupu były. Nie widziałam początku ale było grzecznie bo karmiła cztery dzioby. Potem Veolka załapała się na jakiś kawałek i odeszła żeby zjeść. Jeden chłopak urwał nóżkę i ją ogryzał . Veolka to jest bardzo  przebojowa samiczka. Trójka braci to żadna przeszkoda i po prostu zabrała matce jakieś kości i już. Na szczęście Afrodyta stała przy wejściu więc nie miała problemu z wyjściem jak wczoraj.
50 Wyświetleń
50
Więcej