Pokaż:Wszystko
Wszystkie 4 w budce
52 Wyświetlenia
52
Poleciał ?
52 Wyświetlenia
52
aalina
Widziałam machnięcie skrzydłami i wrzask ale nie zauważyłam kto.
elas59
Nie poleciał ,  cała czwóreczka w budce .
Iwona65
Można zawału przez niego dostać. A to dopiero pierwszy. A jak reszta trójki będzie się kręcić przy tej przepaści...? Nie oglądam wtedy
Teo wrócił do środka
48 Wyświetleń
48
Teo poszedł za budkę  widoczny w kam 3
48 Wyświetleń
48
Ale go nosi. Zaraz poleci/spadnie
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Huncwot funduje nam dziś wrażenia od rana, lecę pod komin!
Gdzie jestTeo?
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Trochę wcześniej operator podążał za nim kamerą i kimał na wysokości drzwi, liczę na to że kontynuuje ta praktykę
aalina
Od rana na podeście.
Zdrętwiałam jak zobaczyłam, że stoi nad tym wyjściem na drabinę. Ktoś zostawił otwartą kratę. Po obrączkowaniu była zamknięta o ile pamiętam
49 Wyświetleń
49
aalina
Pospacerował, pojadł, pospacerował i w kimono na podeście.
Iwona65
Ja też oddech wstrzymywałam. A później w myślach: zwiewaj stamtąd,  zwiewaj,  zwiewaj...
A jednak to Teo trzeci raz na "wybiegu"😀
53 Wyświetlenia
53
aalina
Teraz się wkurzyli w budce bo Teo zabrał i poszedł a może liczyli, że do budki jedzonko przyniesie. Ale wyjść się boją
evanelina
! Na wyżerce 😁
Iwona65
Ale towarzystwo w gnieździe jak zamarło
Przedtem to Teo biegał a teraz to chyba Włókniarz. Taki grzeczny rozgląda się. Nawet kabla nie próbuje zerwać jak Teo
45 Wyświetleń
45
Gdzie jest czwarty?
52 Wyświetlenia
52
aalina
Biega od bladego świtu. Była próba wejścia na dolne obramowanie .Teraz wrócił a załapał się na śniadanko od Gdynka na podeście. To znaczy zabrał ale za dużo sam nie podjadł . Lepszy numer zrobiła Afrodyta . Przyniosła na daszek (...). Trochę  pojadła, poskubała, zabrała i odleciała
Iwona65
Zrobił już sobie wycieczkę za budę
Teo ponownie na spacerku
66 Wyświetleń
66
Daszka
Wrócił z wycieczki i załapał się na końcówkę karmienia.
Teo na lotniskowcu a Włókniarz się zastanawia czy dołączyć do brat
67 Wyświetleń
67
elas59
Przydałoby się kam .1 troszeczkę oddalić .
Daszka
I wrócił do budki po pierwszym spacerku. To się teraz zacznie.
Daszka
Obstawiam, że Fabrykant będzie następny🙂.
czyżby Teoś na kracie
59 Wyświetleń
59
WarKotka
tak, on :) To był w pełni świadomy krok :D
Daszka
W rzeczy samej🥰.
Teo śpi na pierzastej poduszeczce😁.
53 Wyświetlenia
53
Opalanko i spanko  na progu budki 😍🥰
66 Wyświetleń
66
Więcej