Pokaż:Wszystko
Czwórka w gnieździe
42 Wyświetlenia
42
Cała 4 w gnieździe 😍🥰 a rodzic na barierce
68 Wyświetleń
68
elas59
Teo powrócił do budki .
elas59
Gdynek wpadł z wizytą ale Go pogoniły i odleciał a Teo na pasie startowym trenuje
I gdzie ta mała cholera polazła??
64 Wyświetlenia
64
Jak ktoś nie widział  co robił Teo rozrabiaka od rana to to jest skrót ale trochę długi. Ciekawe czy poleci jeszcze dzisiaj czy jutro. 
https://youtu.be/RGiKdprCWhY
68 Wyświetleń
68
Iwona65
Mi się wydaje, że jeszcze posiedzi
Daszka
Dzięki za to doskonałe kino akcji🙂. Ciekawski łobuz z niego.
Iwona65
Przy tej przepaści zawał mi się budował
Teo znowu zwiedza!
59 Wyświetleń
59
IzaEs
A krata nadal otwarta  🫣🫣🫣 i bardzo go ciekawi 🫣🫣🫣
WarKotka
jemu bardzo ta "wolność" się spodobała :D
Wszystkie 4 w budce
52 Wyświetlenia
52
Poleciał ?
52 Wyświetlenia
52
aalina
Widziałam machnięcie skrzydłami i wrzask ale nie zauważyłam kto.
elas59
Nie poleciał ,  cała czwóreczka w budce .
Iwona65
Można zawału przez niego dostać. A to dopiero pierwszy. A jak reszta trójki będzie się kręcić przy tej przepaści...? Nie oglądam wtedy
Teo wrócił do środka
48 Wyświetleń
48
Teo poszedł za budkę  widoczny w kam 3
48 Wyświetleń
48
Ale go nosi. Zaraz poleci/spadnie
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Huncwot funduje nam dziś wrażenia od rana, lecę pod komin!
Gdzie jestTeo?
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Trochę wcześniej operator podążał za nim kamerą i kimał na wysokości drzwi, liczę na to że kontynuuje ta praktykę
aalina
Od rana na podeście.
Zdrętwiałam jak zobaczyłam, że stoi nad tym wyjściem na drabinę. Ktoś zostawił otwartą kratę. Po obrączkowaniu była zamknięta o ile pamiętam
49 Wyświetleń
49
aalina
Pospacerował, pojadł, pospacerował i w kimono na podeście.
Iwona65
Ja też oddech wstrzymywałam. A później w myślach: zwiewaj stamtąd,  zwiewaj,  zwiewaj...
A jednak to Teo trzeci raz na "wybiegu"😀
53 Wyświetlenia
53
aalina
Teraz się wkurzyli w budce bo Teo zabrał i poszedł a może liczyli, że do budki jedzonko przyniesie. Ale wyjść się boją
evanelina
! Na wyżerce 😁
Iwona65
Ale towarzystwo w gnieździe jak zamarło
Przedtem to Teo biegał a teraz to chyba Włókniarz. Taki grzeczny rozgląda się. Nawet kabla nie próbuje zerwać jak Teo
45 Wyświetleń
45
Gdzie jest czwarty?
52 Wyświetlenia
52
aalina
Biega od bladego świtu. Była próba wejścia na dolne obramowanie .Teraz wrócił a załapał się na śniadanko od Gdynka na podeście. To znaczy zabrał ale za dużo sam nie podjadł . Lepszy numer zrobiła Afrodyta . Przyniosła na daszek (...). Trochę  pojadła, poskubała, zabrała i odleciała
Iwona65
Zrobił już sobie wycieczkę za budę
Więcej