Pokaż:Wszystko
Kam 1 kam 3
103 Wyświetlenia
103
Trójka na progu
88 Wyświetleń
88
G2 - Trzy placki leżą i odpoczywają
85 Wyświetleń
85
jakaś akcja była u pustułek, że jajo na środku leży??
77 Wyświetleń
77
IzaEs
jajko już zniknęło 🤔
IzaEs
faktycznie 😮czemu tam leży ? może to od tej pierwszej pani pustułki ? 🥴
Dwójka na progu
84 Wyświetlenia
84
Jest cała czwórka ❤️
98 Wyświetleń
98
Ciekawe ,co z Falco ?  Już tak dawno,  nie było  info na jego temat ..czy coś się stało?  🤔
103 Wyświetlenia
103
Widzę 2 gałgany a może nawet 3 🤪
104 Wyświetlenia
104
muriel
Dalej cały komplet, jaki to piękny widok 😀
Zanosi się na to że w tym gnieździe w przyszłości może mieszkać rodzina wielopokoleniowa 😆
😆
buber
Jest komplet. Dwa na progu i dwa w środku. Wczoraj żadnego nie widziałam. Werwa na moment tylko z żarciem wpadła.
IzaEs
A teraz widzę trójkę ale wszystkie leżą i odpoczywają więc nie widzę obrączek 😉
Gloria na podeście pod ścianą
87 Wyświetleń
87
Czy to przypadiem nie skorupka leży przed samicą?https://zapodaj.net/plik-16ktO0b4kI
122 Wyświetlenia
122
buber
Fałszywy alarm. To tylko piórka tak się ułożyły.
Gloria i dwóch braci na kracie.
103 Wyświetlenia
103
Iwona65
Które yo tak dramatycznie wisiało zaczepione na kracie po walce o łup?
Tofik, dobre 10 sek głową w dół, zepchnęli go bo nie chciał się podzielić jedzeniem
Iwona65
Nie, nikt nie przyłożył do łapy, Dopiero na filmiku to widać. Ale Rufus skorzystał z prawdziwym refleksem z łupu, który niechcący zostawił.
któryś z młodych samców obecny
99 Wyświetleń
99
Ktoś wie czy u pustułek coś się ruszyło z kłuciem ?
105 Wyświetleń
105
Jeszcze naprzemiennie inkubują samiczka i samczyk.
obecny Tofik, Rufus i jeszcze ktoś
115 Wyświetleń
115
Daszka
Teraz cała czwóreczka leżakuje🥰.
Gloria
cała czwórka razem !!
90 Wyświetleń
90
Andzi78
Teraz Gloria sama, a bracia jeden po drugim polecieli 😊
buber
Daszka
Ale cudnie🥰.
Więcej