Pokaż:Wszystko
43 Wyświetlenia
43
Afrodyta z obiadem na daszku
40 Wyświetleń
40
Chyba zrobiło się za ciasno w budce 😆 https://ibb.co/S7RLsQRn
47 Wyświetleń
47
Na razie dość wrażeń, dwaj wycieczkowicze wróciły i komplet w gnieździe
54 Wyświetlenia
54
Dokumentujcie proszę na Forum jak będzie się coś działo ciekawego. Ja niestety muszę lecieć.
43 Wyświetlenia
43
operator właśnie jest w tym miejscu
40 Wyświetleń
40
właz dalej otwarty a przy nim dwa sokoły
39 Wyświetleń
39
Szkoda, że dzisiaj nie ma operatora kamery. Niepokoi mnie ten otwarty właz .
42 Wyświetlenia
42
IzaEs
Poszukiwanie 2 uciekinierów
buber
Jest operator.👍🏻
W Łodzi dwa młode na tarasie.https://zapodaj.net/plik-S4EkdEptSQ
40 Wyświetleń
40
Pisałam, że trójka w budce a tymczasem Włókniarz się odważył i wyszedł
35 Wyświetleń
35
Czwórka w gnieździe
42 Wyświetlenia
42
Cała 4 w gnieździe 😍🥰 a rodzic na barierce
68 Wyświetleń
68
elas59
Teo powrócił do budki .
elas59
Gdynek wpadł z wizytą ale Go pogoniły i odleciał a Teo na pasie startowym trenuje
I gdzie ta mała cholera polazła??
64 Wyświetlenia
64
Jak ktoś nie widział  co robił Teo rozrabiaka od rana to to jest skrót ale trochę długi. Ciekawe czy poleci jeszcze dzisiaj czy jutro. 
https://youtu.be/RGiKdprCWhY
68 Wyświetleń
68
Iwona65
Mi się wydaje, że jeszcze posiedzi
Daszka
Dzięki za to doskonałe kino akcji🙂. Ciekawski łobuz z niego.
Iwona65
Przy tej przepaści zawał mi się budował
Teo znowu zwiedza!
59 Wyświetleń
59
IzaEs
A krata nadal otwarta  🫣🫣🫣 i bardzo go ciekawi 🫣🫣🫣
WarKotka
jemu bardzo ta "wolność" się spodobała :D
Więcej