Pokaż:Wszystko
Godz. 10-ta  - czyżby cała czwórka w budce ?
49 Wyświetleń
49
raf
kam3.Młody na kracie i rodzica cień
46 Wyświetleń
46
Iwona65
I w 3 kam już od dawna jeden
Teo wlazł na właz...
51 Wyświetleń
51
WarKotka
i bardzo "elegancko" z niego zlazł 🤣
aalina
A jak zgrabnie zszedł. Akrobata normalnie.
evanelina
Oj tak ! Pokaż gracji urządził rodem z baletu!😅
Daszka
Nawet się ukłonił na koniec artysta😂.
elik
😀
Iwona65
No, ale oglądanie go na tej klapie, później obu przy tej przepaści.... trudno zostać przy zdrowych zmysłach
Poranek ze śniadankiem od Afrodyty, cała czwórka obecna, jeden lekko spóźniony😉
 Przeskakując z kamery na kamerę zgubiłam dwójkę wędrowniczków🙃
 Jednego kamera Operator odnalazł w trakcie intensywnych poszukiwań.
https://youtu.be/MaezgVvMWSY?si=nfu41krQkSWER-ny
43 Wyświetlenia
43
aalina
Wczesne to śniadanie. Pewnie to ten wieczorny łup o którym pisała Daszka
Veolka chyba sama w budce. Zaraz rozniesie budkę. jak by wyszła na to by miała więcej miejsca na machanie skrzydłami.  Chłopaków nie widać. Ale na daszek to chyba żaden jeszcze nie wskoczył.
37 Wyświetleń
37
Afrodyta z jeszcze żywą, dorodną kolacją przyleciała na podest.
39 Wyświetleń
39
Daszka
Dziękuję za eksplorację kamerą spacerniaka🙂. Najwyraźniej będzie strawa na rano, albo wieczorna uczta dla mamuśki.
Iwona65
Zobaczymy, czy będzie obżarta. jak o tej pory zawsze była w pobliżu gniazda
Daszka
Teraz patroluje miasto z barierki, ale od pasa w dół stopnia najedzenia nie widać.
Daszka
Coś tam sobie chyba uszczknęła na noc https://zapodaj.net/plik-nMBJMki2EW
Iwona65
O której to było? Bo o 1.40 siedziała przy łupie , widoczna z 3 kam. Tak czy siak, pilnuje smarkaczy na razie cały czas
Daszka
To było tak 20 minut po północy.
Iwona65
Ha,ha. Żaden leń nie wstał , tylko trochę pisków, to Afrodyta zarządziła noc na czczo i odleciała z ładnym łupem
Daszka
Teraz pióruje na podeście, ale wycofala się poza zasięg kamer. A młodzież w budce niewzruszona.
Cała czwórka w budce 🙃 chyba czekają na kolację
43 Wyświetlenia
43
Przyleciał Gdynek na pusto i w jakimś samobójczym instynkcie próbował wejść do budki, co mu się na chwilkę udało, ale został bardzo skutecznie przepędzony przez Veolkę i Fabrykanta😁.
😆
42 Wyświetlenia
42
aalina
Bez kolacji przyleciał ? i co pewnie miał ochotę na sprzątanie budki z resztek 🤣
Daszka
Dokładnie tak to wyglądało, ale młodzież bardzo dosadnie powiedziała mu, co o tym myśli😂. Udało mi się tylko uchwycić szybką ewakuację😅 https://zapodaj.net/plik-Ur6Wm2faTZ
😆
15:38 -15:43 Trójka podróżników.
https://youtu.be/gtdRfmXt074?si=4LNQ0rMrcAJrDKM_
43 Wyświetlenia
43
Daszka
O! czyli już wszystkie chłopaki zaliczyły spacerniak🥰. Patrzę na Wasze wpisy i tyle się działo od rana, a ja wchodzę na podgląd i cztery nieruchome placki w gnieździe widzę tylko😁.
Daszka
Ledwie to napisałam a już Teo z Włókniarzem wybrali się na wycieczkę i żadna kamerka ich od dłuższego czasu nie łapie. Fajnie im, że mają takie lotnisko, ale dla nas już trochę gorzej😅.
Dumny sokoli tato (to raczej Gdynek): https://zapodaj.net/plik-W3RXtm6NGe
45 Wyświetleń
45
Antonówka
"to moje miasto" ;)
Iwona65
Nikt mi nie podskoczy na dzielni
OlaOlszowska
Super fota 😍
Iwona65
Widziałam końcówkę tego pozowania. Aż się prosiło o foty do kalendarza
Fajny widok w Łodzi. Dwoje w gnieździe i dwójka na zewnątrz. Wszystko w jednym kadrze
55 Wyświetleń
55
IzaEs
Dwóch włóczykijów odsypia wędrówki 
56 Wyświetleń
56
54 Wyświetlenia
54
Podsumowanie obu zdjęć: Nie latacie, nie jecie :)
56 Wyświetleń
56
Antonówka
Pewnie ostatecznie się zlituje i je nakarmi ;) 
Za to dziś wyjątkowo dobrze jerzyki widać z kam1. Blisko komina przelatują 😃
Nie przylecieli ale przybiegli :)
powsinoga
😆
51 Wyświetleń
51
Więcej