Pokaż:Wszystko
Pojawił się Gdynek chętny na przegląd budki ale Veolka i młody pogonili go.
52 Wyświetlenia
52
Jest jeszcze trójka chłopaków czy któryś poleciał?  A Veolka to chyba postanowiła przejąć budkę przez zasiedzenie.🤣
49 Wyświetleń
49
Iwona65
Dwójkę tylko ja widziałam
Kto jeszcze nie widział nowości, zajrzyjcie na forum. Poleś jest taki piękny! 😍
65 Wyświetleń
65
evanelina
Kawaler aż miło! Ale Varso też niczego sobie!
Dwójka w budce
66 Wyświetleń
66
Veolka sama w budce, więc chłopaki zapewne eksplorują dookoła komina 😀
62 Wyświetlenia
62
Do Łodzi przyszła burza, dzieciaki się pobudziły zaniepokojone, ale nie są same, bo zza budki wystaje czujny skrawek zapewne Afrodyty🙂.https://zapodaj.net/plik-w64c3zLlGj
64 Wyświetlenia
64
IzaEs
Im przynajmniej na łepek nie pada a Polesiowi juz tak 🥲
evanelina
Ale jest już duży, a deszcz ciepły. Dzielny z niego chłopak!
trójka w budce, jeden za budką
73 Wyświetlenia
73
elik
czwarty już przed budką
Baszka
Już komplet w gnieździe
Pojedli i dwóch już gdzieś poniosło.
55 Wyświetleń
55
Na włazie był Fabrykant, drugi na dole ale nie wiem kto  a trzeci z tyłu budki dość daleko. Teraz samoobsługa bo Veolka zabrała Afrodycie duży łup . Ale chłopaki szybko przy budce się odliczyli.
47 Wyświetleń
47
widzę jednego od strony zaplecza
43 Wyświetlenia
43
Jest podgląd na gniazdo adaptacyjne w Janowie lubelskim https://peregrinus.pl/pl/gniazda-adaptacyjne
48 Wyświetleń
48
Veolka jest w budce
46 Wyświetleń
46
Chłopaki na wybiegu a Veolka drze dzioba
39 Wyświetleń
39
Dobrze widzę? Veolka na podeście?
46 Wyświetleń
46
11:49 czwórka łobuziaków śpiocha w budce 😂 możemy łyknąć melisę 🤣
53 Wyświetlenia
53
2010
Spokój już się skończył, 2 maluchy poza budką
Więcej