Może próbował zdobyć coś poza zasięgiem kamer i wyszło inaczej niż zaplanował🤔. W każdym razie nie wrócił na noc do budki, więc podejrzewam, że chciał czy nie, to gdzieś wybył.
Ciekawe, próbowałam nasłuchiwać czy się nie drze gdzieś w tle , ale nie wysłuchałam. Jutro rano przepatrze okoliczne budynki ale teren jest duży i ogrodzony.
Do Łodzi przyszła burza, dzieciaki się pobudziły zaniepokojone, ale nie są same, bo zza budki wystaje czujny skrawek zapewne Afrodyty🙂.https://zapodaj.net/plik-w64c3zLlGj