Pokaż:Wszystko
Dwójka na wizji przy budce (jeden na daszku) 🙃
79 Wyświetleń
79
Veolka pobiegła w stronę włazu drąc się niemiłosiernie
78 Wyświetleń
78
Dwójka na daszku
78 Wyświetleń
78
Baszka
Już tylko jeden
Dwójka śpi w budce, jeden siedzi na karcie
78 Wyświetleń
78
Iwona65
Na kracie Afrodyta pilnowała
Afrodyta przyleciała na daszek
80 Wyświetleń
80
Arau
Burzowo się zrobiło i zeszła na kratę. Ma na nie oko
Citro
Lunęło potężnie, chroni dzieci przed deszczem, ale tylko te grzeczne, które nocują w budce. 😉
Któryś młody na sąsiednim kominie
85 Wyświetleń
85
2010
Wygląda na Fabrykanta
Włókniarz i Veolka w budce
79 Wyświetleń
79
Na FF jest napisane, że Teo przyleciał? To prawda? Widział ktoś? To chyba pomyłka. Zdjęcie z dziś z 13 i podpis, że Teo zameldował się na budce.
78 Wyświetleń
78
Daszka
Na tym zdjęciu jest Włókniarz, a nie Teo.
evanelina
O 13 raf pisał że Wlokniarz na daszku
Tak myślę. Ktoś się pomylił :(
evanelina
Siedzę ze smoczoos i analizujemy zdjęcia 😁 i kurcze różni się od Włókniarza, ale bez pewności...
evanelina
A to nie Włókniarz na tym zdjęciu?
raf
Blondas (Włókniarz 9KU na daszku)
82 Wyświetlenia
82
Iwona65
Veolka w gnieździe, jeszcze niech Fabrykant się pojawi na popołudniową sjestę
Antonówka
u już trio w budce ;)
Iwona65
Trochę spokoju
Teraz Fabrykant na daszku
79 Wyświetleń
79
Iwona65
I chyba koniec seansu operatora
Efa
Efa
A Veolka nad dziurą;)
Iwona65
A jakżeby inaczej
dwa na kam 1, jeden na kam 2
78 Wyświetleń
78
Iwona65
Na te na daszku było nastawienie na odczyt obrączek. Chyba z nadzieją na Teo
Iwona65
Ale chłopaków nosi. I jak fajnie sobie radzą z lataniem
Na forum EC3 opublikowałam odpowiedź, która dostałam w sprawie Teo 😉
77 Wyświetleń
77
raf
Trójka na wizji.
Jedno przy włazie, drugie na daszku a trzecie na zapleczu (kam3)
71 Wyświetleń
71
Iwona65
A nie było tak, że ten z daszku sfrunął akurat?
raf
Nie. W tamtym momencie ewidentnie były 3. Zoom na Veolkę przy włazie i dwa widoczne w kam 3
elas59
Właśnie wróciła do budki
elas59
Przy włazie to Veolka
Zastanawiałam się wcześniej, czy Veolka taka ciemna jest, czy może przez to, że w budce mniej światła jest 😃 Jak teraz z bratem na kracie siedzi, to jednak piękna brunetka z niej. Chyba dziewczyny urodę po Gdynku dziedziczą 😊
59 Wyświetleń
59
Daszka
Ona po tatusiu jeszcze pewne cechy charakteru z pewnością odziedziczyła😀.
No kurna, uparli się na tę dziurę
62 Wyświetlenia
62
Iwona65
Nie patrzę. Mam dość
Więcej