Pokaż:Wszystko
5 HC też odlot.
113 Wyświetleń
113
xand
FF Buber pozwoliłam sobie wstawić Twój filmik na swojej grupie FB, masz coś przeciwko? Jeśli tak to napisz proszę. Dziękuję
buber
7 minuta filmiku.https://youtu.be/PBzyRhYhsPg
raf
Odliczają po kolei
4 i 5 zostały na chacie
104 Wyświetlenia
104
Dzisiejszej nocy w budce zostały już tylko trzy przytulone do siebie
Zatoczyła kółko i z powrotem do budki - hopsa 😀
9:02 odleciała czwarta pustułka w Konstancinie. nie przypadkowo, chciała odlecieć 😍
Pustułki w Konstancinie też już odlatują
Tak, już wczoraj o tym pisałam 🙂 Żal, bo to takie wdzięczne dla oka ptaki🥰
Następna młoda, 6HC poleciała. https://youtu.be/GFRD9Ca6B_0
96 Wyświetleń
96
Skierek na daszku
96 Wyświetleń
96
O 5:30 ,kamień, który może się poruszać, jeszcze nie wrócił. Skierek wrócił kopać dół. Stał przy drzwiach, prawdopodobnie Astry, gotującej się przy lampie w oddali.
104 Wyświetlenia
104
Hugx2
08:08 Teraz Skierek stoi w swoim ulubionym miejscu - na dachu
Hugx2
"kamień, który może się poruszać" odnosi się do Cudny. Myślę, że może Cudny jest jak kamień w oczach Skwarka. 😂 Więc ani nie przynosi mu jedzenia, ani go nie karmi, ani nie atakuje.
20.59 dwa sokoły na iglicy po lewej stronie, druga i czwarta zapałka. 21.06 Giga, która była na drugiej zapałce jest teraz widoczna tyłem w kam 1, sokół na czwartej zapałce konsumuje.
127 Wyświetleń
127
117 Wyświetleń
117
Dzisiejszy PKIN nie jest do końca normalny, sprawdzałam materiał filmowy od 4:00 rano do teraz, Hrabia nie pojawił się po godzinie 5, dzieciom cały dzień nie dano jedzenia, zapomniano o nich w gnieździe.🤨
121 Wyświetleń
121
20:49 kolację podano😁
BookWorm
Kolację podano 😉
8 godz. temu Efa napisała o krzykach dorosłego sokoła , jakby odganiano intruza .. było je słychać ponad godzinę...na Forum jest również jej wpis , dotyczący tej sytuacji ...krzyki trwały z przerwami 2 godz...
Kawęczyn, 6HC spożywa kolację w budce, siostry na podeście
120 Wyświetleń
120
elik
4HC próbuje coś dla siebie uszczknąć
Efa
Efa
Jedna ciągnie drugą na łupie ;)
Skierek w budce, Astra na lampie
112 Wyświetleń
112
elik
Astra chyba z łupem, pewności nie mam bo dość daleko siedzi
elik
samica odleciała z łupem, Skierkowi w połowie cioknięcia mowę odebrało, przeniósł się z budki na poręcz
Astra dobrze wiedziała, że Skierek miał większą ochotę na jej łup, niż na amory 🤣
😆
elik
Skierek zaprasza na randkę, Astra woli piórować zdobycz
Giga z brudnymi szponami na łopacie
94 Wyświetlenia
94
Kawęczynki mają już imiona: Harda, Jaśmina, Błękitna, Mary :-)
102 Wyświetlenia
102
Efa
Efa
Czyli Jaśmina już się unosi
Ciuciek
Harda Mary w błękitnym jaśminie.
xand
co się roi w tych głowach, skąd takie imiona? Błękitna?
Oliwia
Nie wiem, może od nieba po którym latają?
Efa
Efa
Pałac. Już ponad 5 godzin bez jedzenia.. coś by przekąsiły młode. Piszczą na podeście, a tu nic.
100 Wyświetleń
100
W Kaweczynie dwie siostry na kracie
99 Wyświetleń
99
Skierek w budce znowu :-)
128 Wyświetleń
128
raf
Jeżeli chodzi o prezencję to chyba tylko Forest go przebija
Oliwia
Jest niesamowicie piękny, jest tak piękny jak bezużyteczny
..trafnie ujęte..
Apropo Foresta podgląd nadal nie działa, a że tak niechlubnie powiem kasa uzbierana
Iwona65
A może daleko mu do kilku innych. Był kiedyś tak dobrze w zbliżeniu? Ale  na pewno mu z oczu źle patrzy 😉
Więcej