Pokaż:Wszystko
Kawęczyn. Harda 4HC w gnieździe.
138 Wyświetleń
138
Skierek na rogu daszku ..
137 Wyświetleń
137
HA!!!!  17:21 są oba w rynnie pod podestem, kombinują jak wrócić.   EDIT 1724 poszły sobie w stronę Jerozolimskich i zniknęły za rogiem
135 Wyświetleń
135
jolajola
18:10 dorosły na podeście, jeden młody wskoczył z powrotem, drugi awanturuje sie w rynnie i nie potrafi wrócić
jolajola
spacery pod okiem rodzica, sokół na iglicy w kam2 siedzi od strony Jerozoli
raf
Pekin 14:58. Pierwszy zjechał do rynny. 15:04 drugi chwil kilka łaził po zielonym daszku, po czym też wylądował w rynnie.
149 Wyświetleń
149
elik
razem będzie im raźniej a i do karmienia poręcznej dwa dzioby w jednym miejscu
buber
Zniknęli za lewym rogiem od strony Al. Jerozolimskich
Gdzie są maluchy z PKiN. Coś przeoczyłam?
143 Wyświetlenia
143
dołączyli do Gangu Rynniarzy :D
...no ,nie mogło być inaczej 😁
raf
kam 3 rynna
buber
A dopiero co przeczytałam wpis Joli  na FB o rynnie.
Brawa dla Joli 🤗🤗🤗 wspaniały wpis ...przygody rynniarzy w pigułce 😁
Astra właśnie przemknęła z łupem za komin.
134 Wyświetlenia
134
Efa
Efa
Pałac. Młode w kącie w budce,  dorosły na 2 zapałce od góry po lewej stronie.
130 Wyświetleń
130
raf
Właśnie dostarczona do gniazda ta zguba z Kawęczyna
131 Wyświetleń
131
Amika
Młoda szybko została "pocieszona" . Apasz (chyba) dostarczył jedzenie.
Też widziałam, że Apasz szybko przyleciał z ptaszkiem. Młoda /chyba Harda/ była tak zestresowana, że ptaszka odebrała, ale zaraz go wypuściła z dzioba. Długo jeszcze ciokała o tym, co przeżyła. Potem położyła się do snu i śpi nadal. A ptaszek leży na progu domku do teraz.
Tiga napisała niżej,  że jedzie na Kawęczyn,  bo któraś młoda w  trawie była ..
141 Wyświetleń
141
😲
Plecaczek działa, Cudny zwiedza zakład :-)
125 Wyświetleń
125
an_ty
Fantastycznie! Dzięki za info 😍
Świetne informacje. Trzymam mocno kciuki za Cudnego 🥰🥰🥰
Gawi
ale chyba nie jest na ziemi
jolajola
HIP HIP HURRA
..dzięki Oliwia ..to cudnie 🥰
raf
Teraz 2 na daszku. Żerań
116 Wyświetleń
116
Oliwia
Dobrze ich znowu widzieć
Na Żeraniu, któreś z młodzieży na daszku...
126 Wyświetleń
126
To chyba 3 HC Elinor, bo wydaje mi sie, że 3 zauważyłam..
Iwona65
Elinor?
Iwona65
Tam był konkurs wewnętrzny, zakładowy?
..zgadza się,  tam był konkurs wewnętrzny 😉
Iwona65
A tak mi się teraz ulało- Decybel, mogłoby być niezłe imię dla jakieś rozdarciucha w gnieździe. Ale u nich? Jak przekaz wiecznie  z kołowrotem i bez dźwięku. Elinor- myślałam, że to jakiś środek na chwasty
😁
..tak  , Elinor i  Decybel to imiona młodych od Neli I Juniora .
Iwona65
No domyśliłam się, że chodzi o imię. Tylko nie wierzyłam w swoje domysły.
jakby ktoś był ciekawy co robią pałacowe młode, to śpieszę donieść, że leżą w kącie
128 Wyświetleń
128
4HC- Harda jako ostatnia opuściła gniazdo. Wysokich lotów, sokoliczki. https://youtu.be/cAUtM3BtiaY?feature=shared
130 Wyświetleń
130
tiga8
Właśnie jadę na Kawęczyn, jedno z młodych leży  w trawie ,panowie już go biorą do kartonu  ciekawa jestem które .
tiga8
To Harda
Które to było ?
Efa
Efa
A rodzic przyleciał z łupem
ta, która została, dostała śniadanie, Kawęczyn
120 Wyświetleń
120
..ta ,co została to 4HC  Harda 😊 już są wpisane imiona przy nr obrączek
Więcej