Pokaż:Wszystko
Werwa na podeście G1
80 Wyświetleń
80
Gloria na podeście G2
70 Wyświetleń
70
raf
TOFIK w G2
93 Wyświetlenia
93
buber
Trójka na G2, a tu Arczi ma całe gniazdo dla siebie. https://zapodaj.net/plik-Dawb2rP0Kt
raf
A na g2 dwójeczka
86 Wyświetleń
86
Iwona65
Gloria i Rufus.
raf
Rufus i Gloria, która właśnie odleciała
raf
Znów ta para razem
raf
Arczi na G1
73 Wyświetlenia
73
Młodzik na progu G2
79 Wyświetleń
79
buber
Pewnie Gloria. Na G1 znów Werwa.
raf
Pokazała 5 na nóżce
Rafik pilnuje z kraty na G1
77 Wyświetleń
77
Chyba spędził noc w G!, gdyż po północy też tam był /chyba, że to była Werwa/
Dwa młodziaki na G1, Gloria i Rufus
103 Wyświetlenia
103
Dzisiaj G1 okupowane to Werwa to Rufus.
105 Wyświetleń
105
10.03 znowu Rufus na G1
126 Wyświetleń
126
Toż to młody na G1 teraz siedzi ...😀
Czwóreczka Rufus 😍
raf
A co najmniej jeden młody na G2
114 Wyświetleń
114
Ae i tak chyba z tych jajek nic by nie było, bo za długo nic się nie wykluło?
Było osiem jajek. Sześć tej zabitej samiczki, dwa "doniosła" ta druga samiczka. Wysiadywane były wszystkie. Teraz zostało siedem jajek, część z nich uszkodzona. Oby pustułki jeszcze żyły.
To wiemy, że pustułki o ile żyją już nie powrócą.
Teraz jest Rufus u pustułek
114 Wyświetleń
114
buber
Na progu G2 prawdopodobnie Gloria.
23:16 pustułki już raczej szybko nie wrócą,na kracie Werwa lub Rafik
119 Wyświetleń
119
Teraz, 7:43, Rufus na kracie G1, Gloria /chyba/ na kracie G2.
Nela
2:10 am dalej na kracie Rafik lub Werwa
Jeżeli przeżyły dzisiejszy nalot Werwy i Rafika, lepiej niech nie wracają. Martwi mnie, że jakieś inne ptaki zechcą tam zamieszkać. Naloty będą się powtarzać 🤔
Nela
Tam przeloty były codziennie więc wiadomo było niestety, że z żadnych innych lęgów nic nie będzie 😢 To była kwestia czasu
.......ponawiam pytanie o Falco , gdzie aktualnie  przebywa  i czy wszystko z nim w porządku ? Nie tylko mnie interesuje jego los ,pytania na jego temat  , przewijają się również na fb FF ...fajnie byłoby   , gdyby pojawiła się  chociaż krótka informacja  n/t   Falco 😊
123 Wyświetlenia
123
Gawi
Dziwisz się, bo ja nie. Zaraz materiał by się znalazł na innych fb.
..wiem , co masz na myśli,  niemniej jednak na info  o Falco czeka dużo osób....
IzaEs
No i ponad miesiąc nie mamy żadnej informacji
a nawet dwa młodziki na progu
111 Wyświetleń
111
Więcej