Pokaż:Wszystko
G2, dwójka przed pomostem
70 Wyświetleń
70
w dalszym ciągu w komplecie
76 Wyświetleń
76
Gloria to chyba połknęła któregoś z braci 🤣🤣🤣
74 Wyświetlenia
74
..no , niezła piłeczka pod dziobem 😂
Na podeście Gloria i dwóch braci
69 Wyświetleń
69
Przed kratą siedzi chyba Arczi
71 Wyświetleń
71
raf
Na g1 chyba tak (dobrze widoczny blond irokez, to chyba on), a na g2 siostra
Rodzeństwo w komplecie
72 Wyświetlenia
72
i jeszcze świeże jedzonko
G2, dwójka na podeście i jeden przed
70 Wyświetleń
70
Baszka
Jeden odleciał
Baszka
Jest Archi i Tofik i ?
G2, dwójka leży przed kratą
58 Wyświetleń
58
raf
Ja bym powiedział, że nawet trójka w progu. Ten co najbardziej wysunięty na kracie, ogona w kam wewnętrznych nie pokazuje.
G1, młodzian przed kratą
50 Wyświetleń
50
Baszka
Odleciał
Na G2 w bud e trójka i dziwne zachowanie , podskubuja się i atakują dziobami
63 Wyświetlenia
63
IzaEs
nadal tak robią 🤔 suchary przewalają może głodne są ?
Mi się wydaje że teraz jest cała czwórka
G2 młody na kracie
70 Wyświetleń
70
Tofik i Arczi w środku G1
67 Wyświetleń
67
Jeden w środku drugi na progu
64 Wyświetlenia
64
teraz 2 młode na G1
60 Wyświetleń
60
Jedno z młodych na G1, drugie na G2.
82 Wyświetlenia
82
Więcej