Pokaż:Wszystko
Fabrykant buszuje w budce
59 Wyświetleń
59
Cała trójka na wizji
62 Wyświetlenia
62
raf
Zbliżenie na Włókniarza
59 Wyświetleń
59
raf
Ambasadorzy łódzkiego przemysłu w kam3
58 Wyświetleń
58
raf
Standard- jeden już się ulotnił
Teraz młody na daszku, widoczny z kam. 3 😄
53 Wyświetlenia
53
Iwona65
Veolka
Młode w budce skubie suchara 😃
50 Wyświetleń
50
Fabrykant (?) zajada na budce i ktoś jeszcze siedzi na barierce. Kam1 niestety nadal nie działa.
55 Wyświetleń
55
evanelina
Fabrykant był na barierce teraz podleciał i pokazał obrączkę, ten co jadł minutkę wcześniej nie dał odczytać numerka i poszedł na spacer 😉 ale nogi imponująco długie ma ten pierwszy
2010
Pierwsza jadła Veolka, Włókniarz jest bardzo charakterystyczny więc to nie był on
evanelina
Czyli nasza Veolka ma takie nóżki, dzięki!
Kam1 nie działa ale z trójki było widać, że Afrodyta karmiła dwójkę młodych.
54 Wyświetlenia
54
Ok. godz. 21 było zbliżenie na najprawdopodobnie Veolkę. Tzn. tylko piór trochę było widać w prześwicie rury koło włazu
67 Wyświetleń
67
Młody na daszku.
55 Wyświetleń
55
A to film z ranka a raczej skrót. Nie mam już czasu wstawiać na Forum . Może ktoś wstawi ?
https://youtu.be/9lOC2ECKBIU
64 Wyświetlenia
64
Jeżeli to jest Veolka a tak mi się wydaje to poleciała. Najpierw z daszku na poręcz a potem fruuu. Jak zdążę to wstawię film 

https://zapodaj.net/plik-acsNd5r5E8
59 Wyświetleń
59
Iwona65
Veolka
Ktoś zajada na budce. Teraz na poręcz wylądował chyba Włókniarz.
47 Wyświetleń
47
A gdzie Veolka . Już po 22-giej a jej nie ma. 🤔Pierwsza noc z pustą budką będzie ?
50 Wyświetleń
50
Daszka
No właśnie patrzę, jak co wieczór, a budka pierwszy raz pusta. Teraz nie mam czasu w dzień obserwować, a dzięki Wam wiem o szaleństwach Veolki. Dziękuję za Wasze wpisy🙂. Niech jej wiatry sprzyjają😊.
aalina
Dziękuję,  uzupełniłam post . Nie lubię edytować chyba że literówki ale akurat tutaj brakowało tej informacji. A teraz myślę, że może  poleciała i nie wróciła.
Iwona65
Wróciła do budy na chwilę i zawróciła. Ona lubi teraz ten kąt nad przepaścią przy ścianie komina, za rurą.
Citro
Około 21.20 rwała się do lotu, trenowała na daszku. Przeleciała z daszku kaawał na zaplecze. Wrzuciłam o tym info, a jak wróciłam do podglądu to już jej nie było. Możliwe, że wtedy poleciała.
Iwona65
Dzisiaj wieczorem  rozbiła bank. Nawet nie wiem co się nagrało na początku, ale wrzaski kazały spojrzeć na wyświetlacz. A tam już Veolka porywa łup, któryś rodzic zwiewa, brat jęczy bo mu chyba wcześniej wyszarpała to co rodzic przyniósł. Nie mają już z nią szans, chyba że z łaskawości
Iwona65
Alina do wczorajszego postu, jednak zaliczyła budę i nawet poręcz na chwilę. Dodasz?    https://youtu.be/-qCG93cudIA?si=dQ9wOlXZ8NM5iA9u
Na daszku młode coś pojada
50 Wyświetleń
50
Citro
Veolka, właśnie przeleciała na zaplecze. Podkreślę ... przeleciała. 😁
Więcej