Pokaż:Wszystko
Giga ze śniadaniem a dzieciorów nie ma 😆
86 Wyświetleń
86
jur
jur
Pałacowe nie wracają do gniazda, może już śpią gdzieś na gzymsach.
103 Wyświetlenia
103
Yvone
Dziś w nocy pustki w gnieździe rano tez nie jadły nic w budce , wi9ęc gdzieś polazły/poleciały
Efa
Efa
Na to liczę..
Kawęczyn, młoda w przedsionku
110 Wyświetleń
110
PKiN sokół na iglicy, co chwila schyla głowę i gapi się na dół
105 Wyświetleń
105
Kawęczyn taka ciemnica tam, jakby ciemna noc była, a jest dopiero 18.55.
106 Wyświetleń
106
Oliwia
Sokołów może nie widać, ale obraz jest bajeczny :-)
jolajola
bo gniazdo jest od strony północnej
Siekierki - chcecie to wstawcie na forum, może ktoś ma dokładne dane z jego przylotu. film tylko z karmienia przez Astrę tego włóczykija https://youtu.be/io5h1l7VdG4?si=R_gmW6G7PUFw7sjz
99 Wyświetleń
99
O godz. 17:09 już był przy budce...sentymenty...Potem położył się na podeście. Po 10. minutach sprawdziłam - jeszcze leżakował 
🙂
Cudny powrócił! 🤩
114 Wyświetleń
114
Hugx2
15:56 Skierek pojawił się w pobliżu i zdawał się wołać Astrę. Wskoczył przed dom i nawiązał kontakt wzrokowy z Cudnym, który rozłożył skrzydła, by chronić jedzenie, po czym Skierek odleciał.
Wspaniale, że wrócił, trochę się o niego martwiłam :)
....jest nasz  cudny  Cudny 🤩😍
Hugx2
Teraz je w swoim gnieździe.
kamera 2, Siekierki sokół jakby miał plecaczek, czy to Cudny, czy wydaje mi się.
95 Wyświetleń
95
Hugx2
Cudny🥰
Siekierki, chwilę temu (15:11) dwa sokoły w 3 po lewej.
89 Wyświetleń
89
an_ty
Został jeden (Astra) i szykuje obiadek. Widoczna/y też z dwójki.
Efa
Efa
Pałac. Jeden w rynnie na rogu w kam1
86 Wyświetleń
86
Efa
Efa
Był ogon 30 sek. temu ;)
PKiN sokół w kam2 wysoko na zapałce z lewej, patrzy w dół; a młodych nigdzie nie zauważyłam.... poleciały przedpołudniem?
82 Wyświetlenia
82
Siekierki spotkanie pary w budce
81 Wyświetleń
81
Iwona65
Astra, głupia pindo....
OlaOlszowska
NA Żeraniu oba młode na daszku. Elinor konsumuje, Decybel się przygląda.
71 Wyświetleń
71
raf
Żerań.Młody na dachu. Decybel
75 Wyświetleń
75
raf
Pekin. kam1. Na lampach młody od str. Jerozolimskich
75 Wyświetleń
75
U mnie kamery na pałacu od wczoraj dramat,wieszają się strasznie.
walt
A przecież po zbiórce kasy chyba wszystko jest opłacone?
Więcej