Pokaż:Wszystko
Cudny przed budką
117 Wyświetleń
117
Cudny nie jest świadomy obecności Astry  a ona schowała się głębiej w budce i nie ma zamiaru się ujawniać
113 Wyświetleń
113
elik
zobaczył ją i z krzykiem wpadł do budki
😅
Astra w budce
101 Wyświetleń
101
elik
a Cudny zajada kolację na tarasie
Nela w budce
101 Wyświetleń
101
Czy ktoś zna powód dlaczego kamery na PKiN działają tak okropnie?
93 Wyświetlenia
93
elik
też chciałabym wiedzieć
PKiN (owszem, kółeczkuje i zawisa) ale są obaj na podeście budki - wróciły! znalazły drogę do domu!
85 Wyświetleń
85
Efa
Efa
Nawet jeden coś skubie, ale czy to świeża dostawa to nie wiem.
Ma Żeraniu ktoś siedzi na trzepaku..niestety widać od środka przez upaskudzona szybkę 😉
75 Wyświetleń
75
W Konstancinie - "drużyna" - w komplecie ...
79 Wyświetleń
79
Astra przetwarza jedzenie, a Skierek stoi obok domu. Można to zobaczyć z kamery Cam3.
74 Wyświetlenia
74
Siekierki - jak siedzą na podeście 2 sokoły, jeden skubie jedzenie, drugi się iska, jak siedzą w zgodzie to pewnie Cudny i Astra, bo Skierek to by zwiał w jak najdalej od dziecka, nie?....
:-)
66 Wyświetleń
66
Kawęczyn panny jeszcze siedzą na podeście
76 Wyświetleń
76
Sokół na iglicy, po prawej stronie , druga zapałka od góry
70 Wyświetleń
70
Efa
Efa
14:40 nadal siedzi. Patrzy głównie w dół, jakby młode zabawiły na kuli
Kawęczyn dwie dziewuszki 😍
68 Wyświetleń
68
raf
Kawęczyn. 2 pannice na kracie
66 Wyświetleń
66
elik
nadal obecne
buber
Błękitna i Harda.
Skierek na daszku Siekierek
95 Wyświetleń
95
elik
odleciał, bo na tarasie pojawił się Cudny
Hugx2
😂
elik
młodzik w budce
Więcej