Pokaż:Wszystko
93 Wyświetlenia
93
Forest
97 Wyświetleń
97
raf
Sesja fotograficzna
Dojlidy 2 - Trzeci wybył. Ot łajza, poleciał a właściwie to skoczył wprost na sosnę i zjechał na pazurach w dół
108 Wyświetleń
108
Amika
Poleciał czwarty. skierował się do lasu po prawej stronie
buber
Siedzi jeden na sośnie. Piąty?
Amika
Tak, to piąty. Przefrunął na konar o 20:38. Ostatecznie odleciał o 20:49/50. Zniknął za tą gałęzią widoczną na wprost. Wcześniej, kiedy był jeszcze na sośnie, w tamtym kierunku poleciał jakiś sokół.
BookWorm
Piąty. Daleko się nie nalatał 🤣
BookWorm
Odleciał
Chyba dokładkę jedzonka trzeba podrzucić. Trzy dzioby zostały a tu pustki.https://zapodaj.net/plik-JDyLF1rW7v
89 Wyświetleń
89
Amika
Opiekunowie długo byli pod klatką i myślałam, że coś im jeszcze jeszcze dorzucą, by było na rano jak przylecą.
ile w sumie było gniazd adaptacyjnych w Dojlidy? Bo sokołów widać więcej niż z tych dwóch gniazd z podglądem :) Teraz to 13 siedzi w 1 i 2. Po otwarciu klatki zamiast któryś odlecieć, to od razu gość wbił się na jedzonko. Doczytałam. Jest informacja, że podglądy są w dwóch z czterech gniazd adaptacyjnych w Dojlidach :) Stąd taki nalot :)
87 Wyświetleń
87
W klatce obok już ósemnka chętnych na kolację.
85 Wyświetleń
85
buber
18:36 pokrywa woliery poszła w górę, młode zajęte posiłkiem
73 Wyświetlenia
73
Amika
Obcy przyleciał na wyżerkę, narobił zamieszania i jeden z klatkowych zleciał  z posiłkiem
Amika
I następny chyba poleciał.  Edit: Jednak nie poleciał, buszuje w głębi klatki
Amika
Kolejny poleciał na prawo przy sośnie. I to chyba był ten obcy, bo wylot pewny bez czajenia się.
buber
Następny gość chyba wpadł.
Amika
Wylot zamierzony tylko trochę byle jakie wykonanie. Poleciał w dół, stąd może wrażenie, ze wypadł
buber
To chyba wylot drugiego z tej klatki. Obcy siedzi na dole obok miski. https://zapodaj.net/plik-9gT7mEPw2i
Amika
Tak, ale zaraz zniknął na tle siatki i nie było widać gdzie się skierował
Amika
Ciekawe czy utrzymał łup w szponach
Dojlidy - jakieś metalowe hałasy są, chyba wjechało jedzenie
65 Wyświetleń
65
buber
Klatka otwarta.
A w Dojlidach nie miała być dzisiaj otwierana klatka koło 17? Coś się zmieniło?
65 Wyświetleń
65
Amika
Są juz pod klatką. Sąsiad przyleciał na dach obserwować ale po chwili zniknął
BookWorm
Dzięki :)
Dojlidy 2 - Ale tłok się tam zrobił 😀 W klatce piątka i trójka na dachu na dostawę czeka
60 Wyświetleń
60
W Zamrzenicy 2 mają plecaczki czy więcej ma ?
67 Wyświetleń
67
Gawi
jest na forum, kto dostał
krzyś
Trzy mają nadajniki, szkoda że nie podzielili po jednym dla Janowa i kolejny dla Dojlidy
Zamrzenica prowadzi reintrodukcję na własną rękę i za własne środki (konkretnie Lasy Państwowe finansują), Stowarzyszenie "Sokół" wspiera merytorycznie. Jest info pod podglądem.
Gawi
może Nadl ze środków własnych to sfinansowało,
Dojlidy 1 śpi na kracie
56 Wyświetleń
56
Janów - 1 na kracie
51 Wyświetleń
51
Czwórka w Dojlidach 1 na śniadanie zaleciała .https://zapodaj.net/plik-jStrWnK24Y
81 Wyświetleń
81
Dojlidy - Dzisiaj, o 17-tej wg informacji podanej na stronie Nadleśnictwa planowane jest otwarcie klatki nr 2.
78 Wyświetleń
78
Dziękuję za informację 😘 Chcę przy tym być, dziękuję 🤗
Więcej