Nadleśnictwo Dojlidy zamieściło na swojej stronie informację
"Dobre wieści z naszego lasu!
Ranny sokół, który trafił pod fachową opiekę, wrócił do zdrowia! Dzięki profesjonalnej i troskliwej pomocy Sokolników oraz Stowarzyszenia „Sokół”, ptak odzyskał siły i w dniu wczorajszym został ponownie umieszczony w gnieździe adaptacyjnym.
Spędzi tam jeszcze kilka dni, aby w pełni zaaklimatyzować się w naturalnym środowisku, po czym zostanie wypuszczony na wolność.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ratowanie naszego skrzydlatego przyjaciela! 💚"
https://www.facebook.com/share/v/1CyE1KUXx9/