Kamera w Koszalinie jest obluzowana, 9HD Westa na nią skoczyła i kamera się przestawiła. Do tej pory nigdy przy skokach ptaków na kamerę to się nie zdarzało.
Nie tak była ustawiona kamera, było widać drugi komin. Widzę ze ktoś koniecznie chce Koszalin popsuć tak jak Łódź jest popsuta Oto dowód https://zapodaj.net/images/902e52930f063.jpg