Pokaż:Wszystko
Borek w dolinie. Dołkuje i przerzuca korę ;)
79 Wyświetleń
79
Chyba Forest na warcie
81 Wyświetleń
81
elik
było spotkanie pary o 16,21, Forest został po randce
Super dawno nie mogłam na nich trafić
Dolina Baryczy słuchać w oddali sokoła
70 Wyświetleń
70
Garwolin1 - duży ruch przy śniadaniu. Jeden (...) (chyba) pałaszuje. Ciekawe czy podrzucony czy samodzielnie upolowany https://zapodaj.net/plik-OkTvHmF0Wd
68 Wyświetleń
68
Amika
Już wszystko wiadomo. Katering urozmaicono.  Właśnie kolejne wyciągnięte z miski https://zapodaj.net/plik-JceDN4NU1j
Czy ktoś w Stowarzyszeniu potrafi podnieść tę kamerkę w Janowie. aby można było patrzeć na całego ptaka na żerdzi, anie tylko na jego szpony lub ogon ??????
70 Wyświetleń
70
Gawi
Sms`a do Admina wysłać. Pisanie tutaj niewiele daje
Czy w Barlinku widziano sokoły od momentu porzucenia jaj?
86 Wyświetleń
86
jolajola
niedługo po porzuceniu jajek była informacja nadleśnictwa Barlinek (chyba na ich FB), że sokoły podjęły niedaleko powtórny lęg i że są obserwowane
Dziękuję, właśnie pisałam wczoraj z nadleśnictwem Barlinek. Mieli jedno jajko w gnieździe niedaleko, ale nie doczekali się potomstwa
W Janowie już kolacja rozpoczęta, ale na zmianę ustawienia kamery chyba nie ma co liczyć https://zapodaj.net/plik-COEFxj5SMs
86 Wyświetleń
86
Gawi
Micha już pusta, a jeszcze przylatują
Wielka prośba do Stowarzyszenia o poprawienie ustawień kamery w Janowie. Przy wcześniejszym była większa możliwość obserwacji https://zapodaj.net/plik-6DD1h9sVvO Przy okazji podziękowania za przywrócenie ustawień w Dojlidy1
69 Wyświetleń
69
Rano, po raz pierwszy od wylotu (?) ostatniego młodego pokazał się obraz w Garwolin2 Niestety, krótka radość bo "kręciołek" rządzi obrazem. https://zapodaj.net/plik-cOI0PApmDv
61 Wyświetleń
61
Garwolin kamera nr2 , młodzik na poręczy
47 Wyświetleń
47
W Janowie dostawa , ale póki co żadnego chętnego nie ma
58 Wyświetleń
58
Gawi
Dzisiaj jakby tak optycznie dali trochę mniej.   https://zapodaj.net/images/f5e407aa3eb07.jpg    Wszystko zostało zjedzone, a do pustej już michy jeszcze chętni się zjawiali. Jeden sprawiał wrażenie spóźnialskiego bo mocno się rozglądał po podłożu za jakimiś resztkami.
buber
Już prawie nic nie zostało, nasz Kuśtyczek jednego zjadł na miejscu, drugiego wziął na wynos. https://zapodaj.net/plik-K6LGlUT8aF
Forest na wizji
47 Wyświetleń
47
Sosenka w gnieździe 🥰
45 Wyświetleń
45
Dojlidy kam 2 samotny młodzik
49 Wyświetleń
49
Janów - Dwa dziwaki i jeden kurczak https://www.facebook.com/share/v/1A3oJX8X7i/
53 Wyświetlenia
53
Więcej