Pokaż:Wszystko
Afrodyta buszuje w gnieździe
51 Wyświetleń
51
Afrodyta że śniadaniem na daszku.
56 Wyświetleń
56
Rodzic w budce duma 🥰
46 Wyświetleń
46
Hej, będę w Łodzi dwa dni, piątek i sobota. Oczywiście nie omieszkam odwiedzić EC3 i EC4. Jakby ktoś był tak miły i chciał mi podpowiedzieć gdzie najlepiej stanąć pod oboma kominami? Od jakiej ulicy itp.? To będę bardzo wdzięczna. Jeżeli też ktoś miałby ochotę się ze mną spotkać to już w ogóle super :) P.S. Można do mnie jakby co pisać na priv, zaproszenia przyjmuję bez problemu ;) Może też być tutaj :)
53 Wyświetlenia
53
2010
Jeżeli godzina 10 aktualna to prawdopodobnie będę w stanie dołączyć do obserwacji :)
evanelina
Pod EC3 najlepiej zaparkować na parkingu pod Leroy Merlin. W sobotę o 10 będę pod kominem ☺️ na 11 do pracy... Jakby co, do zobaczenia!
niza
To się zgadamy jeszcze ;)
Sokół na barierce w kam. 3
47 Wyświetleń
47
Daszka
... a na dwójce fragmencik sokoła na progu budki. Przez chwilę pokazał głowę i to chyba Gdynek.
Pod EC3 piękne przeloty pustułek
41 Wyświetleń
41
posiłek na daszku
56 Wyświetleń
56
Taki widok przed 8 zastałam...
https://zapodaj.net/plik-Gxc6dtvEIT
60 Wyświetleń
60
Posiłek na daszku w kam 3
58 Wyświetleń
58
Krótka obserwacja pod EC3, obecne 2 sokoły. Siedziały na środkowej galerii niższego komina, jeden był bardzo głośny więc to pewnie był młody. Nie miałem okazji obserwować długo, bo spod komina szybko wygonił mnie deszcz
60 Wyświetleń
60
Afrodyta z ułowką na daszku
53 Wyświetlenia
53
Daszka
I od dobrych 20 minut tylko stoi na łupie i się rozgląda.
2010
Po ponad godzinie przyleciał Włókniarz i przejął łup
Młode zajadają na daszku
64 Wyświetlenia
64
2010
Veolka z Fabrykantem jedzą zgodnie, na chwilę przyleciał włókniarz i zrobiła się zadyma
Dziś koło 19 jeden latał wokół komina, nie mam pojęcia ktory ☺️
62 Wyświetlenia
62
Ale miałam szczęście! 7:52 z okien autobusu mogłam podziwiać naukę polowania :) Wydawało się, że młode jest większe od dorosłego, Gdynek i Veolka? Ale to tylko moje zgadywanie. 
Niesamowity podniebny spektakl
71 Wyświetleń
71
ale super! a ile młodych widziałaś?
Arau
Jedno młode próbujące zabrać rodzicowi łup ze szponów:)
Zazdroszczę 😍
na kam 2 są widoczne 2 sokoły, jeden się pożywia
64 Wyświetlenia
64
elik
znów zmiana, na daszku Gdynek, zajada resztki ( 4 sokoły na wizji)
elik
teraz są trzy
Więcej