Hej, będę w Łodzi dwa dni, piątek i sobota. Oczywiście nie omieszkam odwiedzić EC3 i EC4. Jakby ktoś był tak miły i chciał mi podpowiedzieć gdzie najlepiej stanąć pod oboma kominami? Od jakiej ulicy itp.? To będę bardzo wdzięczna. Jeżeli też ktoś miałby ochotę się ze mną spotkać to już w ogóle super :) P.S. Można do mnie jakby co pisać na priv, zaproszenia przyjmuję bez problemu ;) Może też być tutaj :)
Krótka obserwacja pod EC3, obecne 2 sokoły. Siedziały na środkowej galerii niższego komina, jeden był bardzo głośny więc to pewnie był młody. Nie miałem okazji obserwować długo, bo spod komina szybko wygonił mnie deszcz
Ale miałam szczęście! 7:52 z okien autobusu mogłam podziwiać naukę polowania :) Wydawało się, że młode jest większe od dorosłego, Gdynek i Veolka? Ale to tylko moje zgadywanie. Niesamowity podniebny spektakl