Pokaż:Wszystko
5.50  sokół na obręczy  gniazda ...w czarno -  białym kadrze .
77 Wyświetleń
77
od 13,24 obecny w gnieździe Forest (?), wiem to z zapisu bo kamerki nie działają
83 Wyświetlenia
83
Kos
Kos
Było też spotkanie z Tajgą 😊
Na stronie, w ewidencji populacji brakuje Xeni i Bara W sokolopedii jest tylko X/HY (Ksenia), nie ma Bara
108 Wyświetleń
108
Może dlatego, że Xenia to Niemka a Bar jest bez obrączek 🤔
Gawi
Ani jedno ani drugie nie ma znaczenia, są w ewidencji i tacy i tacy
Działające jeszcze kamery klatek adaptacyjnych
Garwolin https://precate.pl/player/?src=garwolin%2Fcam1
Barlinek https://precate.pl/player/?src=barlinek2%2Fcam1 
Dojlidy https://precate.pl/player/?src=dojlidy1%2Fcam1 
Zamrzenica https://precate.pl/player/?src=barlinek2%2Fcam1 Tu obraz zawiesił się 21.07.2025 
Niestety adresu Janowa rozkminić nie mogę (chodzi o tę część linku po ?src=......)
94 Wyświetlenia
94
W Barlinku był dzisiaj sokół.
https://zapodaj.net/plik-ynAXMosJ6O
80 Wyświetleń
80
Może wróci sokole życie rodzinne do tego pięknego gniazda 😏
Kilka dni temu był Bar
Gawi
Xenia, ma obrączki, Bar ich nie ma
Kamerkę w Nadleśnictwie Dojlidy namierzyłem, więc będę podglądał dalej, bo jest tam na co patrzyć. Właśnie wjechało śniadanie, no no to przecież raczej już obiad 12:45
67 Wyświetleń
67
Krzyś podziel się ze mną również
monikam54
Podziel się 😁
I koniec podglądu wysiedlonych Sokołów. Do zobaczenia za rok
69 Wyświetleń
69
krzyś
No wielka szkoda, że już zamknięto wszystkie podglądy, bo w Dojlidach i Garwolinie ciągle jeszcze co się działo i można było podziwiać młode sokoły. W innych stacjonarnych lokalizacjach o ciężko już kogoś na żywo złapać.
Jeszcze raz wielka szkoda, że nie mogę już na nie popatrzyć. Powodzenia dla wszystkich adopciaków, latajcie szybko i wysoko 
Dojlidy kamera 2 młodzik ma drzemkę , może czeka na dostawę
78 Wyświetleń
78
Kamera w Janowie znowu byle jak ustawiona. Wczoraj ktoś podłoże lustrował i potem nie wysilił się by ustawić jakiś sensowny widok. 
W Dojlidy 2 od kilku godzin kamera utknęła z ustawieniem na widok podłoża. 
Zastanawiam się, czy te kamery służą do ogólnodostępnych obserwacji czy tylko do sporadycznych wizyt operatorów.
90 Wyświetleń
90
Jakie numery i płeć maja młode z Janowa Lubelskiego a zwłaszcza "kulawy"  ?
74 Wyświetlenia
74
W Janowie chyba byli same samce ale numery to już gdzieś trzeba pytać.
Gawi
O to trzeba  zapytać osobę, która była przy obrączkowaniu i wstawiła pierwszy post w temacie Janowa Lubelskiego
Sokół Trzebież
64 Wyświetlenia
64
Kos
Kos
Forest
AGULKA
Pytanie
Czy ktoś się orientuje jak tam  " kuśtyczek " z Janowa  się miewa ?
74 Wyświetlenia
74
Gawi
24 lipca.  jest na forum
Amika
Ostatni raz udało mi się go wypatrzeć 22-go bm . Kamera była wtedy źle ustawiona i ani lądowania, ani jak się zachowywał podczas siedzenia na obręczy klatki nie było widać. W samej klatce był krótko, uciekł z napoczętym kurczakiem, spłoszony przez innego lądującego sokoła. Nadal dość mocno utykał.
Janów. Dopiero jak młode wrzasku na całą okolicę narobiły, to po godz 21 znalazła się dostawa.  Poszły spać głodne
81 Wyświetleń
81
Dojlidy 2 młode
71 Wyświetleń
71
Janów, resztki cateringu w misce i nie ma chętnych; Dojlidy2 młody na gałęzi z prawej;
83 Wyświetlenia
83
Więcej