Afrodyta z ułówką przed budką, Gdynek grzebie w budce. Punktualnie o 6 wpada z wrzaskiem ktoś z młodzieży, więc Gdynek umyka, a Afrodyta przelatuje na barierkę ☺️
Zapewne podobnie wyglądała Bryza jak była młoda. Ona miała taki wianuszek z tyłu głowy jako ptak dorosły i możliwe, że jako młoda właśnie tak to wyglądała.
Wygląd Włókniarza kojarzy mi się czasami z podgatunkiem cassini. Oczywiście nie sądzę, że nasze sokoły mają coś wspólnego z tymi południowoamerykańskimi
Ależ jestem podekscytowana🤩! Gdynka i Afrodytę oczywiście uwielbiam, ale to z Zoe i Varso mam wspólnotę majątkową (moja pierwsza jazda pod ich komin skończyła się moim pierwszym w życiu mandatem i to srooogim), więc czuję z tym gniazdem szczególną więź😆. Poza tym to ich komin jest najbliżej mnie (w linii prostej, ale niestety nie latam, więc z dojazdem to tak naprawdę jeden pies) i patrzę na niego praktycznie codziennie na spacerach z psem, więc moja radość jest wieeeeelka!😍
Na forum pojawiła się informacja, że rezydenci EC4 niedługo dostaną nowy domek, a my ogólnodostępny podgląd! Bardzo się cieszę z tej informacji. Przydała by się już tylko sprawna kam. 1 na EC3 ☺️