Pokaż:Wszystko
Afrodyta jadła śniadanie na daszku, Gdynek siedział na barierce. Afrodyta odleciała z łupem, a Gdynek zjada resztki na daszku.
41 Wyświetleń
41
6:05 wpada krzykacz, Gdynek ucieka z budki.
39 Wyświetleń
39
W Łodzi porządki w budce. To może i kam 1 będzie działać. https://zapodaj.net/plik-wv0cF9yq23
62 Wyświetlenia
62
Lili
👍🏻🌞
evanelina
Gdynek będzie zawiedziony brakiem sucharów 😅
😆
Citro
Czystość, widzę czystość. 😁
buber
Okienko czyste, że aż razi w oczy.😄
jolajola
kam1 już działa,widać męskie łapki, przykręcają coś w/pod kamerą kluczem impulowym
evanelina
Działa!
Afrodyta z ułówką przed budką, Gdynek grzebie w budce. Punktualnie o 6 wpada z wrzaskiem ktoś z młodzieży, więc Gdynek umyka, a Afrodyta przelatuje na barierkę ☺️
54 Wyświetlenia
54
Gdynek posiedział chwilkę na dachu i fruu.https://zapodaj.net/plik-oLGkMcXvue
54 Wyświetlenia
54
Na profilu FB Veolia, jest post ze zdjęciami nowej budki na EC4
46 Wyświetleń
46
Citro
Rewelacja! Same dobre wiadomości.
evanelina
Przy okazji zdobyłam info że kamerka 1 jest w trakcie wymiany i niedługo zostanie uruchomiona ☺️
Warto zobaczyć i poczytać...Kos...niza... Daszka 👍🏻👍🏻👍🏻 https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/126-lodz/30902-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec4?start=225
66 Wyświetleń
66
Śniadanie na dachu
50 Wyświetleń
50
Afrodyta przyleciała z jeszcze żywym łupem, natychmiast Włókniarz jej wyrwał i zabrał się za piórowanie na kracie. Kam.2.
50 Wyświetleń
50
Daszka
I zwiał z posiłkiem przed matką gagatek. Mam wrażenie, że tę kolację Afrodyta w zamyśle dla siebie upolowała, ale wyszło jak wyszło🙃.
elik
o, teraz to rodzinna kolacja, do posiłku dołączyła Afrodyta
Daszka
Jak się rejtanem położył na zdobyczy🤣.
Daszka
Coś tam sobie uszczknęła, ale Włóki coś nie bardzo chciał się z matką dzielić😅.
elik
młody nie zawraca sobie głowy piórowaniem
Któryś młody dojada resztki ze śniadania
42 Wyświetlenia
42
2010
Na 90% to była Veolka
Dzień dobry! Afrodyta na daszku wcina śniadanko 🥰
48 Wyświetleń
48
powsinoga
Pierzy się , będzie lotka do zdobycia
Chyba Afrodyta na dachu wcina kolację 😄
46 Wyświetleń
46
evanelina
a teraz widze kogoś z jasną głową:D
Daszka
Chyba Włókniarz się doczekał świeżego mięska😀.
evanelina
Ale on ma wręcz biały pasek na głowie! Całkiem jest wyjątkowy
Gawi
Gdynek był jasny oto on 21 07 2019   https://youtu.be/TX7HcuEx1dE?si=506xRsLLrZdz-6gx
oczami.ptakow
Zapewne podobnie wyglądała Bryza jak była młoda. Ona miała taki wianuszek z tyłu głowy jako ptak dorosły i możliwe, że jako młoda właśnie tak to wyglądała.
Gawi
Gdynek i Admiral po Bryzie, Kaszub i Szkwał po Bosmanie mają "karnację"
2010
Wygląd Włókniarza kojarzy mi się czasami z podgatunkiem cassini. Oczywiście nie sądzę, że nasze sokoły mają coś wspólnego z tymi południowoamerykańskimi
Krzykacz wylądował na daszku 😂
39 Wyświetleń
39
Daszka
Daszka
Bardzo nie podobał mu się zastany tam suchar, ale z braku laku zabrał i to😅. Wydaje mi się, że to nasz blondasek Włókniarz.
Kos
Kos
Kamera na EC4 została już zdemontowana 😏
No to czekamy ...
56 Wyświetleń
56
evanelina
Dodatkowo Varso to celebryta:D od urodzenia!
Daszka
I taki podobny do Franka😌... Z wyglądu oczywiście, bo życiowe wybory podejmuje zgoła inne😉.
Daszka
Ależ jestem podekscytowana🤩! Gdynka i Afrodytę oczywiście uwielbiam, ale to z Zoe i Varso mam wspólnotę majątkową (moja pierwsza jazda pod ich komin skończyła się moim pierwszym w życiu mandatem i to srooogim), więc czuję z tym gniazdem szczególną więź😆. Poza tym to ich komin jest najbliżej mnie (w linii prostej, ale niestety nie latam, więc z dojazdem to tak naprawdę jeden pies) i patrzę na niego praktycznie codziennie na spacerach z psem, więc moja radość jest wieeeeelka!😍
Citro
Opowiedz coś o tym mandacie, pliiiiiissss 😅
evanelina
Czekamy z niecierpliwością!☺️
Na forum pojawiła się informacja, że rezydenci EC4 niedługo dostaną nowy domek, a my ogólnodostępny podgląd! Bardzo się cieszę z tej informacji. Przydała by się już tylko sprawna kam. 1 na EC3 ☺️
59 Wyświetleń
59
Więcej