Pokaż:Wszystko
Afrodyta pióruje solidne śniadanie na daszku🙂.
36 Wyświetleń
36
Daszka
Nasza bogini zaraz pęknie. Mogłaby już te resztki Gdynkowi zostawić😅. O, w tym momencie poleciał.
2010
Gdynek również obecny na progu budki, pewnie już czeka na resztki
Daszka
Jest i Gdynek w budce.
Afrodyta z łupem na daszku, a obok czeka Włókniarz
32 Wyświetlenia
32
Afrodyta z łupem na daszku, jest też jedno młode
45 Wyświetleń
45
evanelina
Młody karnie czeka aż coś skapnie ☺️
Gdynek pogłębia dołek...
44 Wyświetlenia
44
Od zaplecza, w cieniu przy kominie, siedzi "pingwin". 
Edit: Wygląda jak Gdynek 😃
42 Wyświetlenia
42
Citro
Nadal siedzi 😃. Widzieliście pięęęękny dołek w budce? Czyja to robota?
evanelina
Gdynek wczoraj przymiarki robił
Iwona65
Momentami zasuwał jak Bob Budowniczy. Siedział kilka godzin chyba,  bez przerwy.  Można, powiedzieć, że gniazdo odebrał
Afrodyta jadła śniadanie na daszku, Gdynek siedział na barierce. Afrodyta odleciała z łupem, a Gdynek zjada resztki na daszku.
41 Wyświetleń
41
6:05 wpada krzykacz, Gdynek ucieka z budki.
39 Wyświetleń
39
W Łodzi porządki w budce. To może i kam 1 będzie działać. https://zapodaj.net/plik-wv0cF9yq23
62 Wyświetlenia
62
Lili
👍🏻🌞
evanelina
Gdynek będzie zawiedziony brakiem sucharów 😅
😆
Citro
Czystość, widzę czystość. 😁
buber
Okienko czyste, że aż razi w oczy.😄
jolajola
kam1 już działa,widać męskie łapki, przykręcają coś w/pod kamerą kluczem impulowym
evanelina
Działa!
Afrodyta z ułówką przed budką, Gdynek grzebie w budce. Punktualnie o 6 wpada z wrzaskiem ktoś z młodzieży, więc Gdynek umyka, a Afrodyta przelatuje na barierkę ☺️
54 Wyświetlenia
54
Gdynek posiedział chwilkę na dachu i fruu.https://zapodaj.net/plik-oLGkMcXvue
54 Wyświetlenia
54
Na profilu FB Veolia, jest post ze zdjęciami nowej budki na EC4
46 Wyświetleń
46
Citro
Rewelacja! Same dobre wiadomości.
evanelina
Przy okazji zdobyłam info że kamerka 1 jest w trakcie wymiany i niedługo zostanie uruchomiona ☺️
Warto zobaczyć i poczytać...Kos...niza... Daszka 👍🏻👍🏻👍🏻 https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/126-lodz/30902-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec4?start=225
66 Wyświetleń
66
Śniadanie na dachu
50 Wyświetleń
50
Afrodyta przyleciała z jeszcze żywym łupem, natychmiast Włókniarz jej wyrwał i zabrał się za piórowanie na kracie. Kam.2.
50 Wyświetleń
50
Daszka
I zwiał z posiłkiem przed matką gagatek. Mam wrażenie, że tę kolację Afrodyta w zamyśle dla siebie upolowała, ale wyszło jak wyszło🙃.
elik
o, teraz to rodzinna kolacja, do posiłku dołączyła Afrodyta
Daszka
Jak się rejtanem położył na zdobyczy🤣.
Daszka
Coś tam sobie uszczknęła, ale Włóki coś nie bardzo chciał się z matką dzielić😅.
elik
młody nie zawraca sobie głowy piórowaniem
Któryś młody dojada resztki ze śniadania
42 Wyświetlenia
42
2010
Na 90% to była Veolka
Więcej